Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tudnám elfelejteni?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám elfelejteni?

Figyelt kérdés
Félévig voltunk egy a barátommal. Karácsonykor szakított velem, mert azt mondta, hogy szeret de ő ezt nem bírja, hogy idegesítő vagyok meg, hogy megunt. Ezt eddig teljesen megértem. De azt, hogy miért nem tudta volna elmondani egy hónappal hamarabb, mert az utolsó egy hónapba megcsalt nem is egyszer sőt még barátnőmnél is bepróbálkozott. A lényeg az, hogy nem tudom elfelejteni és nagyon hiányzik még ha ezt is tette velem és ez nagyon fáj. Szóval túl akarok lépni rajta de valamiért nem megy :/

2016. jan. 17. 15:06
 1/7 anonim ***** válasza:

Minel tobbet gondolsz ra annal rosszabb lesz. Ugy tudsz tovabb lepni ha elfogadod hogy ez termesztes hogy egy ideig hianyzik, de nem ragodsz rajta, hagyod hogy hianyozzon, es egy ido utan el fog mulni. Az a kulcs hogy ne ragodj rajta, mert azzal hosszabbitod meg a szenvedesed.

A masik fontos dolog hogy nem lehet "nem ragodni rajta" tudatosan, ezert kell elfogadnod hogy most ez van, termesztes majd elmulik.

2016. jan. 17. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Tenném hozzá csak azért irtam a felnőtt kategóriába, mert csak itt van olyan téma, hogy szakítás. A másik meg az első válaszolónak, hogy a beszólásoktól kíméljen.
2016. jan. 17. 15:21
 3/7 A kérdező kommentje:
3-as válaszolónak köszönöm a tanácsot. Majd igyekszek nem rá gondolni.
2016. jan. 17. 15:25
 4/7 anonim ***** válasza:
hazudott neked. valószínűleg azért nem szólt korábban, mert már nem érdekelte, ami köztetek volt.
2016. jan. 17. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

Nem volt meg benned az,amit ő keresett,ilyen egyszerű.


Ez nem olyan dolog,amin változtathatsz,vagy amiben hibázhatsz kérdező. Ez a legfontosabb dolog!


Azért nem mondta el,mert félt, meg mert tudta, hogy rosszat tett. Majd ha idősebb leszel,rájössz, hogy nem ő hiányzott neked,mert a személyisége azt sugallja, hogy csúnyán viselkedett veled! És ami rossz,az nem szabad, hogy hiányozzon. Az hiányzik neked, hogy valaki megadja a tiszteletet és szeressétek egymást ugyanúgy.


Találni is fogsz majd ilyen embert. Addig is,fel a fejjel és tudom hihetetlen,de jobb lesz idővel.

2016. jan. 17. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Arra rájöttem csak azt nem értem, hogy miért nem mondta meg, hogy már nem akar semmit tőlem ?
2016. jan. 17. 15:37
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :)
2016. jan. 18. 06:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!