Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakítottam a párommal és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítottam a párommal és egyszerűen mindig rá gondolok, mégis hogyan tudnám elfelejteni?

Figyelt kérdés

Békülésre már nincs lehetőség, és bár még mindig szeretem és is úgy gondolom, hogy jobb lesz nekünk külön, de egyszerűn nem tudom elfelejteni, mindig ő jár a fejemben. Tudnátok tanácsot adni?

21/L



2015. okt. 15. 16:08
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
65%
Kell egy fiú akivel tudsz barátkozni és beszélgetni. Akkor nem gondolsz rá mindig, ha a másik fiúval jól elvagytok és picit megnyugodsz.
2015. okt. 15. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
65%

Jajj már megint a hülyeség.

Kitörölni elfelejteni nem lehet, csak túltenni magunk rajta.

És idővel egyre kevesebbet és kevesebbet fogsz rá gondolni.

El kell foglalnod magad.

2015. okt. 15. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
napi 8 óra munka,pár óra tanulás v sport,és hidd el erőd sem lesz rágondolni.
2015. okt. 15. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
100%
Nincs rá gyógyszer, csak az idő.Próbáld meg magad elfoglalni. Temetkezz egy kicsit a munkába vagy tanulásba, kezdj el sportolni.Én ezt tettem.Nagyon jót tesz a lelkednek, kellőképpen lefáraszt, és még csinosabb is leszel:)
2015. okt. 15. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2015. okt. 16. 15:49
 6/12 anonim ***** válasza:
52%
Ha még szereted és ő is szeret próbáljátok meg egy kevés ideig ha megy akkor hajrá ha nem akkor legalább megtudod hogy nem is érdemes miatta bánkódni
2015. okt. 17. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
94%
Sosem értettem, hogy ha két ember még szereti egymást (ami egyébként sem múlik el csak úgy), akkor miért is "lenne jobb külön". Nem, nem jobb. Csupán kényelmesebb. Vannak nehéz helyzetek, de a szeretet erős, küzdeni kell érte. Nem feladni, nem meghátrálni.
2015. okt. 18. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
89%
Az utolsónak 100% igaza van!
2015. okt. 18. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
Utolsó két embernek kell, hogy igazat adjak. Ha szeretitek egymást, felesleges szakítani, mert szenvedés lesz belőle. "Békülésre már nincs lehetőség". Ez nagyban függ attól, hogy miért szakítottatok? Hány hónapos/éves kapcsolatról van szó esetedben? 25/F
2015. okt. 21. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
89%
7-estől lefelé: Végre valaki(k) normálisan gondolkodik! Ennyi az egész gyerekek! Nem szereted? Jobb külön. Szereted? Akkor mindent meg lehet oldani. Nem kell jobban bonyolítani, felesleges.
2015. okt. 22. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!