Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogyan tudnám elfelejteni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám elfelejteni?

Figyelt kérdés
Hogyan tudnám elfelejteni a volt barátnőmet 4-hónapig voltunk együtt és szakitottunk de én még mindig fülig szerelmes vagyok belé.

2012. ápr. 26. 18:12
 1/5 anonim válasza:
Pálinkával
2012. ápr. 26. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
nehéz megmondani ennek a receptjét.Elfelejteni sosem fogod,max már nem érzel úgy majd iránta.Hogy hogyan juthatnál túl rajta,szerintem elhatározástól függ.Határozd el magadban,hogy lezárod,beszélj vele,emlékezz vissza rá, gondold végig,mi mindennel lettél gazdagabb a 4 hónap alatt,mi mindent tanultál meg.És engedd el őt.Magadtól. De úgy,hogy ha ő hirtelen úgy döntene,hogy vissza akar térni hozzád,legyél képes szívből nemet mondani.És ne zárkózz be teljesen mások elől.Fedezz fel dolgokat,amikben jól érzed magad,és ne függj tőle.Nem igazán tudom leírni a módszerét, remélem,azért sikerült segítenem ezzel.Önmagadhoz akarj inkább közelebb kerülni.
2012. ápr. 26. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen.És az 1-válaszolónak a pálinka finom de nem éri meg tönkre tenni magamat miatta.
2012. ápr. 27. 05:55
 4/5 anonim ***** válasza:
Tíltsd le face-en (ez az első!), dobj ki mindent ami rá emlékeztet, kösd le magad (sport, hobbi, punci vadászat). Sok sikert!
2012. ápr. 28. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Hát próbálkozom ilyenekkel
2012. ápr. 28. 17:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!