Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hol és hogy lehet az alábbi...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol és hogy lehet az alábbi kritériumoknak megfelelő lányokat találni?

Figyelt kérdés

- Nem "birka gondolkodású", nem követi automatikusan a többieket, hanem úgy cselekszik, viselkedik, öltözködik (stb.), ahogy ő látja jónak.

- Érettebb a korosztályánál, lehet vele komoly témákról beszélgetni.

- Nem használ sminket.

- Nem arról ábrándozik egyfolytában, hogy milyen jó lenne összejönni egy élő, esetleg könyv- vagy filmszereplő "rosszfiúval".

- Introvertált.


1 ilyen lányt ismerek, akinek már van barátja, meg még 1-et, aki talán megfelel a feltételeimnek, de még nem biztos, mert nem ismerem eléggé.


16/F vagyok, úgyhogy 16+-2 év körüli lányokra gondoltam.


Persze, ráérek még, nem muszáj 16 évesen már kapcsolatom legyen, csak úgy gondolom, hogy pár év múlva sokkal kevesebb esélyem lesz, mert az ilyen lányok nagy részének már lesz barátja.


Mielőtt kérdeznétek, úgy gondolom, hogy én is teljesíteni tudom ezeket a feltételeket.



2016. jan. 17. 19:03
 1/10 anonim ***** válasza:
Elitgimnáziumban:D
2016. jan. 17. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
eleinte nekem is hasonloan sok feltételem volt de ennyit nem lehet tartani...2-3 feltételed legyen aminek muszaj lennie különben nem tudod szeretni a többire meg legyél toleráns 2 kulső és 2 belső legyen mondjuk max 3-3 ugy sokkal könnyebben találsz egy olyan lányt akivel ugyanolyan boldog tudsz lenni :)
2016. jan. 17. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
Jelen! Bár engem általában ezek miatt nem igazán fogad be a birkanyáj, nem mintha fájna. Bár ahhoz, hogy úgy öltözködöm ahogy én gondolom, hozzátartozik, hogy rocker vagyok, bár abból sem a divatosabb fajta.
2016. jan. 17. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Itt vagyok, szia.
2016. jan. 17. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Inkább élőben.
2016. jan. 17. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Szerintem bárhol lehet, akár itt Gyakorin is.
2016. jan. 17. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

# 1: A város legjobb (legelitebb) magyar nyelvű gimnáziumába járok.


# 2: Melyik az a feltétel az általam leírtak közül, ami szerinted nem olyan fontos?


# 3, 4: Ha tényleg minden feltételnek megfeleltek, akkor örülök, hogy vannak ilyen lányok. :)


# 5: De hol élőben? Az iskolában csak egy számomra megfelelő lányról tudok, de neki van barátja.


# 6: Szerintem bárhol nem lehet ilyen lányokat találni.

2016. jan. 17. 22:20
 8/10 anonim válasza:
Sokan a könyvtárakat javasolják, és habár én is megfordultam már 1-2-ben, a könyvesboltokat sokkal jobban szeretem, és rajtam kívül sokan vannak még így ezzel. Szóval szerintem ott találni ilyen lányokat :)
2016. jan. 18. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Vagy haverokkal elmentek mondjuk sétálni egyet a városba, mert azt a lányok is szoktak csoportosan.
2016. jan. 20. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok:D De szerintem is legkönnyebben könyvtárakban találkozhatsz ilyenekkel:) És sajnálhatod, hogy nincsenek ilyen osztálytársaid...16/L
2016. jan. 20. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!