Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy kell Csókolni/csókolózni?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy kell Csókolni/csókolózni?

Figyelt kérdés
15 éves vagyok,az első barátnőmmel nemrég jöttünk össze,de gáz vagy nem gáz,nem csókolóztam még,így nem is tudom hogy kell. Félek hogy nem fogok tudni jól,és az nem lenne a legkellemesebb.

2016. jan. 18. 21:31
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem lehet elmagyarázni... Majd jön magától, ne félj :)
2016. jan. 18. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Morozov ***** válasza:
2016. jan. 18. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Clay Morrow ***** válasza:

Én sem vagyok tapasztalt ember, de hogy lehet összejönni valakivel ha még nem történt csók? Ezek szerint nekem is több, mint egy barátnőm volt, hűha de jó, nem is tudtam, hogy mostantól már így számítják. Nem azóta 'vagytok együtt' valakivel miután elcsattant az első csók?


Én sem tudtam, de ahogy leírtak előttem, majd jön magától..

2016. jan. 18. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Tényleg, hogy vagytok együtt ha csók se volt? Nem azzal kezdődik véletlenül az egész?!


Amúgy meg nincs rá szabály, jönni fog magától..

2016. jan. 18. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!