Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » 26 éves srác mielőtt meg akar...

26 éves srác mielőtt meg akar csókolni mindig rákérdez, hogy lenne kedvem csókolózni. Valakinél volt már ilyen? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Kb 1 hónapja ismerkedtünk meg. Még nem járunk hivatalosan. Eddig 3x találkoztunk.Már a 2. találkánál mondtam neki,hogy nem kell megkérdeznie, csak egyszerűen csókoljon meg ha szeretne de harmadjára is eljátszotta ezt nem egyszer. Nekem ez olyan fura. Nagyon előzékeny, kedves srác egyébként de ez nekem olyan...nem is tudom mi a megfelelő szó rá igazából. Picit valahol zavar,mert örülnék neki ha jobban kezdeményezne. :/ Másnál is volt már ilyen? 25/L
2013. jún. 12. 17:57
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ne csinálj ebből ügyet, majd megunja 1-2 hét, vagy egyszer förmedj rá, hogy mi lenne ha megcsókolnál már végre?!! Szerintem működik, főleg ha nem akarod, hogy majd minden szex előtt megkérdezze, hogy most már betehetem ugye? :D
2013. jún. 12. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
:D Pont erre gondoltam,hogy ha szex lesz akkor vajon mindent megkérdez majd mielőtt csinálná?:D Na nem, nem nevetem ki,mert csípem a búráját nagyon. Csak fura ez a szituáció nekem.:)
2013. jún. 12. 18:45
 3/5 anonim válasza:
csókold meg te először, rájön hogy te is akarod
2013. aug. 7. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Valszeg elővigyázatosságból kérdezte, hogy megcsókolhat.

Nem elképzelhetetlen az sem, hogy egy előző csajt le akart smárolni de a csaj arcon vág(hat)ta.

Lehet, nem 1 ilyet kapott és úgy érezte, inkább megkérdezi, mintsem megint kapjon egy újabb pofont.

Szerintem nics ebbe semmi különös és rendkívüli.

Ez normális dolog :)

2013. okt. 1. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Elsőre még azt mondom normális, de sokadjára is megkérdezte(sokadjára alatt vagy a tizedik találkánkat értem kb). Az már rohadt bosszantó volt. :/
2013. okt. 2. 10:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!