Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az ha egy srác meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az ha egy srác meg akar csókolni de én meg elfordítom a fejem mert nem merek csókolózni mert félek h nem tudom hogy kell de közbe meg nagyon kedvelem az illetőt? :S

Figyelt kérdés
nem egyszer előfordult már ez velem. egy valaki van akivel nagyon bánom hogy nem jöttem össze ez miatt, de nem akarom hogy a most kialakuló félben lévő kapcsolatommal is ez történjen :S 17L
2011. jún. 11. 14:32
 1/8 anonim ***** válasza:
Ez azért visszautasításnak veszi le a legtöbb férfi. Csak úgy mondom...
2011. jún. 11. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ne fordítsd el a fejedet. Nem fogod rosszul csinálni. Meglátod megy az. Ezt csak gyakorlatból lehet megtanulni.
2011. jún. 11. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
értem én, de akkor sem merem. pedig már nagyon örülnék neki, kevesebbet kellene magyarázkodnom :s
2011. jún. 11. 14:43
 4/8 anonim ***** válasza:
egyértelmű visszautasítás a pasi felé szerintem, ám csukd be a szemed és akkor csak ugy kapni fogod a nyelvest :D időd se lesz elfordulni...
2011. jún. 11. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Ne is haragudj, ha "nem mered", annak ellenére, hogy kedveled a fiút, akkor azt hiszem nem igazán lehet segíteni... Mégis mit vársz milyen választ adjunk??? Az előző írta, ne fordítsd el, erre te: deee... akkor így jártál... De most nem akarok bunkó lenni, csak tényéeg így gondolom.

Figyi... mondd meg a fiúnak, hogy nagyon tapasztalatlan és bizonytalan vagy és te még nem csináltál ilyet. Ha normális, és pedig annak kell lennie, akkor meg fogja érteni és nem fogja egyből lenyomni a nyelvét a torkodon. Sőt örülni is fog, hogy ő taníthat meg. semmiképp ne félj ne viccelj, a ráktól kell félni nem egy csóktól azzal kit kedvelsz!!! Ha meg nem lenne a pasi megértő, legalább meglátod h egy paraszt és nem kell vesztegetned az odőd rá :) Na fel a fejjel és ne félj!!! :))

2011. jún. 11. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

tudom sokan ezt mondják,d e tényleg nem kell félni...nekem totál váratlanul jött az első, időm sem volt elfordítani a fejem, pedig előtte én is rengeteget paráztam. tényleg gyakorlat teszi a mestert, de ha szeret az illető, akkor nem lehet elrontani!

sok sikert, és bátorság! :D ;)

2011. jún. 11. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek, aranyosak vagytok hogy így biztattok :)
2011. jún. 11. 19:58
 8/8 anonim ***** válasza:
én is eléggé béna vagyok szerintem mivel szinte nulla tapasztalatom van, de ha az illető akarja, az első után is veled akkor nyilván nem lehetett az annyira rossz és nyilván felülkerekedik azon ha esetleg mégse volt 100%. idővel kialakul hogy, hogy szeretitek és menni fog :)
2011. jún. 12. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!