Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez most komoly, hogy ennyire...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez most komoly, hogy ennyire mélyre süllyedtek a mai "gyerekek"?

Figyelt kérdés

[link]


Itt ez a cikk, több ponton döbbenetet keltett bennem. Azon már nem lepődök meg, hogy 15 évesen már mindenki túl van mindenen, itt GYIK en is minden nap bizonyosságot tesz az ilyen fiatal gyerekek nagyarányú éretlensége, butasága és csorbult gondolkodásmódja, de azért ez sok.

Megcsalás, tanárral való viszony, házi szexvideó, bosszú a facebookon, rendőrségi eljárás mindezt 15 évesen.

Mi jöhet még ? Meddig süllyedhetünk ?



2016. jan. 22. 21:24
1 2
 11/18 Márics Attila ***** válasza:
Teljesen mind1 hogy a középkorban mit csináltak. ezeknek a kislányoknak a többsége konkrétan azt se tudja mennyi 1+1 szóval nem értem miről hadoválnak. Szoktak valami "idősebb vagyok a koromnál" dumával jönni de ez akkor a hazugság mint a ház.
2016. jan. 23. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
En ismertem az illetekes lanyt. A legszomorubb hogy a lany nepcsoportja magyar..
2016. jan. 23. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Baromi szörnyü az egész föleg ki az az undoritó ember aki még cikket is ír ebből jó megértem hogy jó figyelmeztetés de akkor is nekem egy ilyen cikk írásától rossz kedvem lenne.hová fajult ez a világ....
2016. jan. 23. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
Én is úgy tudom, hogy nem roma származású...
2016. jan. 23. 12:22
 15/18 anonim ***** válasza:
Szerintem régen is volt ilyen , csak most itt a net stb , sokkal hamarabb nem is feltétlen kiderül hanem inkább terjed a világba!
2016. jan. 23. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

A hazi sexvideo kivetelebe nem volt meg reszem. Az osszes tobbibe volt. Sajnos 15 evesen azt kell mondjam mindent lattam. 10 evesen a kisautok helyett k**vak es kabszer mellett kellett felnonom. De kijottem belole! Nagyon nehezen. Minden reggel ugyebredek hogy egyszer jobb ber leszek es mindig van celom.

Ee utolag latva a dolgokat: Barcsak a kisautokat tologattam volna...

2016. jan. 23. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Jaj. Azért nem kell kétségbe esni. Nem mindenki szexel tizenöt évesen és nem mindenki lébecolja el az életét. Csak nyilván az interneten a botrányokról lehet olvasni, nem pedig arról, hogy milyen tudományos versenyeken indulnak egyes fiatalok. Ez pedig azért van, mert mindenkit sokkal jobban érdekel a hisztéria, mint az eredmények. Az utcán is mindenki a páwákat, és a plázaraptorokat veszi észre és az ő minuszos intelligencia szintjük miatt sír, közben észre sem veszi, hogy ennél sokkal több teljesen átlagos, szürke kis tizenéves mellett ment el. Akik bizony tanulnak, vagy éppenséggel nem, mindenesetre az biztos, hogy fölös idejükben nem szexvideókat készítenek. Nem csak a saját életüket tönkre vágó fiatalokat kéne észrevenni, s miattuk általánosítani. Mert azt ugye te sem hiszed, hogy mondjuk a Fazekas Mihályban ülő zsenipalánták kifejezetten züllőt életet élnek. Ezen kívül nem egy tanulás megszállott kis kockát ismerek, akik már attól elpirulnak ha egy lány rájuk nézz, nem, hogy szexelnének, nem is beszélve pár ismerő lányról, akik az esküvőig nem szándékoznak senkivel se lefeküdni. Nem azt mondom, hogy mindenki egy szent, de ne általánosítsuk.

Talán elfogultnak tűnök, de szerintem általánosítani baromság, különben is az éremnek csak az egyik oldalát nézed.

16/L/Akire nem jellemző se a megcsalás, se a tanárral való viszony, a házi szexvideó, bosszú a facebookon, de még a rendőrségi eljárás sem, és ezzel rohadtul nem vagyok egyedül.

2016. jan. 23. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:

#16: ez nagyon kemény lehetett, sok sikert a céljaid eléréshez :)


#17: "Nem csak a saját életüket tönkre vágó fiatalokat kéne észrevenni, s miattuk általánosítani"

Szerintem erről szó sincs, legalább is nekem nem volt célom általánosítani, erre a konkrét életstílusra tűztem ki a kérdést, nem pedig az összes 13-18 év közötti gyerekre, elnézést ha esetleg nem így jött le neked, hidd el én is ismerek 1000 és 1 teljesen normális korod bélit. :)

2016. jan. 24. 12:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!