Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért vagyok ennyire érzékeny...

Miért vagyok ennyire érzékeny fiú létemre? Sírok filmeken, nem bírom ha valakit bántanak, főleg ha gyerekeket bántanak, vagy gyerekek halnak meg, de akár idősebbek is. Sírok. és nem csak a komoly filmeken.

Figyelt kérdés
pl a toy story utolsó részén is sírtam meg pl az astro boy-t is megnéztem a mozifilmet, azon is kicsit kiakadtam, mikor meghalt a fiú és ahogy bántak a replicaval....és pl a megnéztem nemrég a The cure irány a missisipy filmet ahol a kisfiú szintén meghal a végén és azon is bömböltem, meg pl bármi ilyen dolgon, pl napokig kivagyok bukva, és depis állapotba kerülök :S miért van ez? már nagyon kicsiként is amikor eltört a mesében vmelyik kedvenc aranyos karakterem lába v ilyesmi volt már akkor is kiakadtam és nagyon szomi voltam... mit csináljak? tudom hogy ez az élet stb.... de lehet hogy inkább nem kéne nézzek 12 pluszos filmeket ....
2014. ápr. 23. 14:03
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

ó papám, engem gyerekkoromban nem lehetett olyan filmre vinni, aminek a végén nem sírtam volna :)


és most is van elég olyan történet/film amikor legkevesebb, hogy nagyokat nyelek :) pedig kb 5* annyi idős lehetek, mint te

2014. ápr. 23. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
izé tévedsz ebben :) nem vagyok annyira fiatal. mennyi idős vagy?
2014. ápr. 23. 14:16
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Én 17 vagyok, és elég sok filmen be szoktam könnyezni. Múltkor pl. a Hachi ment (valami kutyás film) és volt egy olyan jelenet, mikor pont azt mutatta, hogy a begyepesedett unatkozó professzort mennyire felvidította a kutya, meg zakóban hempergett kint vele a fűben, mint egy kisgyerek. A felesége meg el akarta vitetni a kutyát, és miután ezt végignézte, akkor félig sírva mondta hogy úgy látszik már a kutyának örökre lett egy gazdája. Hát ott is majdnem sírtam.
2014. ápr. 23. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

#2 csak a 12-es karikáról gondoltam :)

59, 190 centi és 100 kiló ... szóval hülyén mutatnék, ha zokognék a moziban egy megható filmen :))

2014. ápr. 23. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

ugyan miért, te is ember vagy :) am 3x van csak meg a korom a tiédben :D


am örülök h nem vagyok egyedül :)

2014. ápr. 23. 14:21
 6/10 anonim ***** válasza:
Te ilyen érzékeny fiú vagy, ennyi. Nem gond ez, sok lány szereti :)
2014. ápr. 23. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
lol azon a hachi nevü filmen en is besirtam:D 22L
2014. máj. 3. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
44%
egyebkent ezek lehetnekl hormonälis problemak is, nekem ez akkor szokott lenni, mikor fogamzasgatlot szedek...Ha nagyon zavar, vagy mas furcsa nöies jegyet is eszreveszel magadon, nezesd meg magad,mert mäs hätulütöi is lehetnek, mint h besirsz a filmeken...
2014. máj. 3. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
#8 jajnemár
2014. máj. 3. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 babóca14 válasza:
Szerintem normalis ha sirsz. A baratom is ilyen erzekeny es szeretem ezt benne mert pont ezert soha nem bant meg. Neki szarabbul esik mint nekem :D
2016. jan. 28. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!