Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy mindig...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy mindig belefutok egy srácba a neten akivel eleinte nagyon kijövünk, aztán mindig faképnél hagynak, egy idő után nem vagy alig-alig írnak? Velem van a baj?

Figyelt kérdés

2016. jan. 23. 14:10
1 2 3
 1/23 anonim válasza:
Lehet csúnya vagy
2016. jan. 23. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%
Gondoltál már arra,hogy nem neten kellene ismerkedni? Vagy ha ott is ismerkedsz akkor ne csak a sziamizu témákat dobd fel,hanem beszélgessetek mélyebb dolgokról is a fiúval. Mondjuk olyanokról,amik bizalmasabbak. Akkor a bizalmába kerülsz és többet fog majd keresni. Lehet unják már az unalmas témákat. Valami olyan kell ami mindkettőtöket érdekli. Vagy ha ismered őket akkor találkozzatok élőben is,és menjetek el egy forrócsokira,élőben sokkal másabb lesz a hangulata a beszélgetésnek. Az első válaszolónak üzenem,attól hogy nem írnak még nem biztos hogy ronda a kérdező. Lehet egy nagyon szép lány is peches és kifoghat bunkó unalmas fiúkat is akiknek nincs semmi érdekes témája a beszélgetéshez. Fiúk! Szedjétek már össze magatokat különben a videójátékotok lesz az egyetlen barátnőtök!
2016. jan. 23. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
53%
Hát ő én azért hagyom ott nert nem ír... Ha beszélgetek veled és az írásodból kiderül h abszolútt nem érdekel amit írok akkor még vissza írok de amint lemész és visszajössz nem írok mert tudom feleslegs...
2016. jan. 23. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
53%
nem tudok véleményt nyilvánítani rólad de én csak azokkal csinálom ezt akik rondák
2016. jan. 23. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
De már hetekkel ezelőtt volt kép csere. Eddig mindig teljesen jól elvoltunk, kész kisregényekben leveleztünk..
2016. jan. 23. 14:22
 6/23 anonim ***** válasza:
A kép csere önmagában nem elég én is cseréltem képet aztán akartan skypelni vele végül elkezdett találgatni miért nem akar beszélni....
2016. jan. 23. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
Kifogytok a közös témákból
2016. jan. 23. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
Esetleg kiderül, hogy valamiben mégsem passzoltok, és akkor jobb bele sem kezdeni egy kapcsolatba, ha ennyire eltérő nézeteket vallotok, minthogy kiforrja magát komolyabbra, és utána pedig sírdogáljatok a szakítás miatt.
2016. jan. 23. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%
nem közös téma számít, lenyeled, vagy nem.
2016. jan. 23. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 Rsag válasza:
Írj privit :)
2016. jan. 23. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!