Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon nyomulós lenne?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon nyomulós lenne?

Figyelt kérdés

Sziasztok! 15 vagyok és van egy srác aki tetszik,(ő 16) együtt járunk angol órára. Nekem megtetszett, néha csoport munkán össze kerülünk. Pénteken felvetem egy szoknyát és sztem tetszett neki, mert olyan fiúsan végigmért egy párszor. Néha szemezünk, de mindig elkapom a tekintetem, mert nem bírom állni a tekintetét. Bnőm szokta mondani, h ne nézzek oda, de néz.


A tényleges kérdés pedig az, h tegnap írtam neki, és azt hittem nem ír vissza, de írt és kérdezte, h miért ne irna vissza... De elköszönt, mert fáradt volt. Meg én is. Nah, szóval... Nagyon nyomulás lenne, ha ma is írnék neki? Vagy h legyen? Minden tanácsot szívesen fogadok...


15\l és 16\f



2016. jan. 23. 18:49
 1/4 eznemlényeges ***** válasza:
54%
Simán ráírhatsz, semmi nyomulás sincs benne.
2016. jan. 23. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Kiyoko22 ***** válasza:
SZia! Szerintem ez nagyon aranyos kis sztori. :D Egyáltalán nem nyomulás. Érezni fogod a válaszain ha már sok neki. Szerintem megéri megpróbálni. 2 esélyes ;D Hajrá!
2016. jan. 23. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem lenne az.
2016. jan. 23. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Rairtam aztán, de rosszkor mert már késő lett és sztem bealudt... Korán elalvos csávó... De koszi!!!! :)
2016. jan. 23. 22:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!