Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehetséges, hogy később...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges, hogy később egymásra hangolódunk és jobban megy a csókolózás?

Figyelt kérdés

A jelenlegi a 3. barátom és vele is, mint az előző kettővel, nem megy túl jól a csókolózás. Olyan fura, nem igazán tudnám leírni, de nem az az igazi jó, szenvedélyes, kellemes csók. Inkább mint két hal ami cuppog egymás szájában.. :D

Lehet, hogy idővel összehangolódunk és jobb lesz? Minden első néhány csók egy adott fiúval ilyen? Vagy csak én vagyok ennyire béna/tapasztalatlan?


2016. jan. 24. 00:10
 1/3 anonim válasza:
Kedves kérdező, vagy nagyon jól csókolsz, és nemérnek fel hozzád :D vagy tapasztalatlan vagy és ők csókolnak jobban. :D idővel jobb lesz, de volt olyan barátom 2 évig, aki annyira nyálasan cupákosan csókolt, hogy inkább csak szájrapusziztam vele, mert nem vágykeltő volt, hanem kedvlohasztó.. :/ embere válogatja, bár ha szerinted nem jó a csók, akkor valószínűleg a partnerrel vannak tapasztalati problémák :) kis türelemmel és burkolt nógatással javulhat :)
2016. jan. 24. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem finoman mondd el, mi a bajod, mit csináljon máshogy vagy néha-néha javítsd ki.
2016. jan. 24. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
persze nyilván én nagyon fos lenék xd dee idővel beletanulnék xdd
2016. jan. 24. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!