Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondolhat a pasim?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondolhat a pasim?

Figyelt kérdés
A barátommal nemrég jöttünk össze, volt már csók meg fogta a fenekemet is. Tudja hogy szoktam kényeztetni magam;) de még szűz vagyok ő meg nem.Sokat szokott célozgatni mit csinálna velem.Vajon már is akarja? Nekem meg korai lenne.

2016. jan. 24. 13:33
 1/6 anonim ***** válasza:
Mi pasik mindig akarjuk, csak várunk a lányra :D
2016. jan. 24. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
60%
Meg akar kúrni, aztán új vizekre evez majd.
2016. jan. 24. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Benned is annyi tartás lehet, mint egy 100 éves faházban.
2016. jan. 24. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Most miért akkora dolof, ha kényezteted magad??? Én havonta masszázsra oszt mégis mindenki tudja.
2016. jan. 26. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
0%
Persze hogy akarja! es akard te is,csak hasznaljatok gumit mit veszitesz azzal ha korabban fexel le vele mint gondolnad.Max annyit hogy ott hagy mert nem var rad vagy rosszabb esetben amig var rad kozben lefexik massal is a tudtod nelkul.szerintem fekudj le vele mihamarabb!
2016. febr. 2. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Szerintem ne hagyd magad még. Már felkerult a szex? Szerintem előtte a te szavaiddal élve kényeztessen téged meg te is őt
2016. febr. 9. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!