Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondolhat rólam a srác?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondolhat rólam a srác?

Figyelt kérdés

Tudom, 1000 meg egyszer feltett kérdés, de van egy fiú, akárhányszor elmegyek mellette, szuggerál (zavarbaejtően hosszú ideig) vagy féloldalasan mosolyog. Ahogy kérdezősködtem róla, eléggé társaságinak,(és páran nagyképűnek, de ugyanakkor "jófejnek", maradjuk annyiban, hogy nem önbizalomhiányosnak) írták le. Ha ezekből kiindulok, azt gondolom tetszem neki. De ha népszerű és bátor, akkor ez a 18 éves ifjú gyerek, mi a fenéért nem jön oda hozzám vagy próbálkozik?

Srácok, mit éreztek, mikor ilyeneket csináltok egy lánnyal? Komolyan veszitek vgay csak játszadoztok, esetleg gúnyoljátok? Teljesen megkavart...


2015. dec. 28. 21:23
 1/9 Egyenes út ***** válasza:

Mi srácok,ilyenkor azt várjuk általában,hogy a lány jöjjön oda hozzánk.Egy lány is kezdeményezhet.:)

17/F

2015. dec. 28. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
En is lány vagyok ugyanebben a szituban,csak engem mar egy picit nagyon idegesít ez a fajta viselkedés!😠
2015. dec. 28. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

na jóóó, kb. századjára kezdem újra a válaszom, mert... nem is tudom

miért nem szerettek kezdeményezni?

2015. dec. 28. 22:28
 4/9 A kérdező kommentje:

Második álaszoló! Ugye? engem is dühít:D

Pláne, h szerintem élvezi ha zavarba hozhat.. De ez nekem még mindig inkább játszadozásnak tűnik, mint várakozásnak.

2015. dec. 28. 22:33
 5/9 anonim ***** válasza:
Lányok van az úgy hogy simán mer egy fiu b mit mondani, ha tetszik neki valaki fél ez van:$
2015. dec. 28. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Hát ő nem olyannak tűnik, mint aki félne vagy egyáltalán zavarban lenne
2015. dec. 28. 22:59
 7/9 anonim ***** válasza:

Ketteske vagyok.

Es tudod mi a szep meg az egészben?, h az enyém is pont ilyen mint a tied es egyszeruen tudom,h akármelyik lánnyal leállna beszélni,de velem meg egy árva szot nem lenne képes váltatni!

2015. dec. 28. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
70%
Igazából sokunk adja a keményet miközben belül kis puncik vagyunk. 😅 (beleértve magamat is) Amikor egy olyan lány közelében vagyok aki tetszik, mindig próbálok olyan keménynek tūnni amikyennek csak tudok. (Pl kihúzom a melkasom, elkezdem lödösni haverom stb 😅 miközben legtöbbször rá se merek nézni a lányra). Legtöbbször nem olyanok vagyunk mint amilyennek mutatjuk magunkat. 16/F
2015. dec. 29. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szerintem nem a más véleménye szerint itéld el , csak a figyelmedet akarja felhivni ,szerintem először beszélgessetek facebookon
2016. márc. 15. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!