Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondolhat rólam?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondolhat rólam?

Figyelt kérdés

Szerintetek mit gondol az a 17 éves lány

Aki azt mondta hogy nem vagyok az esete,mégis hagyta hogy megcsókoljam,meg csomoszór bejött a termünkbe amikor egyedül voltam,ölembe ült és puszilgatott. Azt mondta nem járna velem.Amikor a kapcsolatunk romlott azt mondta hogy lett volna esélyem ha énis foglalkozok vele O.o Mondom neki,most akkor tetszek?És azt mondta hogy nem,dehogy. PErsze csomoszór féltékennyé akart tenni,nemcsak nekem esett le,de még az osztálytársainak is.


2015. dec. 2. 19:40
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ezt úgy hívják hogy kerüldelazilyenlányokatmertmegjárodvelük.
2015. dec. 2. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
100%
#csakénnemértem?
2015. dec. 2. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
erre mondják hogy tetszel neki csak huzza az agyadat!
2015. dec. 2. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Bejon a terembe beul az oledbe es puszilgat...

hat en ilyet nem csinalnek meg a baratommal se nyilvanosan, nem hogy valakivel aki csak tetszik :D

Noi korokben ennek a meghatarozasa: Ribizli'^'

2015. dec. 2. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ez valamiféle ribi.
2015. dec. 2. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Ri**nc 😀
2016. jún. 17. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!