Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vajon miért csinálta? Mire...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon miért csinálta? Mire volt ez jó?

Figyelt kérdés

Par napja bejelolt egy fiu facebookon. Eleg jol nez ki a kepeken, de semmi lajkja es ismerose is alig van. Ram irt miutan igazoltam. Egybol feltunt hogy kamu fb. Aztan beszelgettunk es beszelgettunk es rajottem, hogy ki ez valojaban. O a baratom. Olyanokat kerdezget hogy van-e pasim..miota vagyunk egyutt, szeretem-e a pasimat meg stb.

Szoval teljesen azt akarja tesztelni, hogy masoknak mit mondok...ez mire volt jo tole?

Elmondjam neki hogy tudom hogy valojaban o az, vagy szivassam en is meg? :D



#szívatás #Kamu fb
2016. jan. 28. 10:04
 1/3 anonim ***** válasza:
Szegény csak féltékeny, de egy kicsit azért megviccelheted, de mielőtt megtennéd, készíts egy fényképet valahogy hogy amikor elmondod neki hogy csak vicceltél, el is higgye. Sok sikert, de aztán ne durván :D 17/f
2016. jan. 28. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

De mire lett feltekeny? Csak ot szeretem, ez ezt o is tudja. :D

Amugy valoszinuleg en is csinaltam volna egy ilyet xd

2016. jan. 28. 10:51
 3/3 anonim ***** válasza:
Hat h mire volt jo azt en sem tudom de tuti csak azert csinalta h biztos legyen benned! Szerintem valami kis csinnyel te is verdd at!😊
2016. jan. 28. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!