Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Vajon miért csinálta ezt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon miért csinálta ezt velem? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Interneten megismertem egy lányt, elhivtam találkára. Nagyon jól éreztük magunkat(én mindenképp, és ő is végig nevetett), majd hazakisértem, elkértem a telefonszámát, mikor elváltunk ő adott puszit. Ezután hivtam többször is randira, mindig elutasitott azzal hogy sajnálja de rengeteg a tanulni valója(tényleg nehéz időszakon megy keresztül), majd úgy két hét után rábólintott, hogy szivesen eljönne velem, most ráér. Elmentem a találkozás szinhelyére, várok, várok, csaj sehol. Felhivom,hogy merre van, azt mondja sajnálja de ma nem tud eljönni, mert tanulnia kell. Erre azt mondtam, hogy semmi baj, csak szólhatott volna előre, hogy ne várjam. Majd fél óra múlva küldött egy üzenetet, hogy nagyon sajnálja, elfeledkezett róla hogy találkozunk, és megérti ha haragszom rá.

Nagyon rosszul esett a dolog, nem azért mert nem jött össze, hanem mert arra sem méltatott hogy felhivjon hogy nem jön. Őszintén, tud az ember elfelejteni egy randit? Szerintem csak akkor, ha csak nagyon kevéssé fontos.

Azóta nem kerestem őt, ő sem engem. Ha keresne, természetesen nem haragszok rá(csak a büszkeségemet sértette meg), és szivesen mennék vele bárhová, de úgy gondolom, hogy csak lerázni akart, szerintetek? Vagy irjak rá ismét, és kérjek még egy randit?

Ő 3 évvel idősebb nálam, lehet ez a baj? 20/F



2014. márc. 30. 14:52
 1/4 anonim ***** válasza:

keress mást.

jobbat érdemelsz.

2014. márc. 30. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

lehet csak nagyon belemerült a tanulásba és későn vette észre hogy már annyi az idő

abban viszont igazad van, hogy ha nagyon várta volna, akkor biztos jobban odafigyelt volna

2014. márc. 30. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Szerintem mindenki tökéletes párt érdemelne, mégis nagyon keveseknek jön össze. Azon filózom, hogy keressem ismét, vagy ne? Mert ha csak le akart rázni, akkor nem akarok tolakodni meg a nyakára mászni, a szimpátiát nem lehet kierőszakolni. Viszont ha csak egyszerü feledékenységről van szó(elég szórakozot alkat), lehet hogy azért nem ir mert szégyelli magát és azt hiszi hogy utálom és várja hogy én keressem őt. Nem tudom, mi tévő legyek...
2014. márc. 30. 15:16
 4/4 anonim válasza:
Szerintem még egyszer próbáld meg, ha akkor is leráz akkor pedig hagyd a csudába, mert nem érdemli meg.
2014. márc. 30. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!