Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lány létemre beleszerettem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lány létemre beleszerettem mozgássérült tanánőmbe, megőrít! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
14 éves, lány vagyok. Van egy tanárnő az iskolánkban, aki két mankóval jár, mert egy autóbalesetben lebénult az egyik lába. Szerintem nagyon szép az arca, de azért mindig szomorú egy kicsit, mások lesajnálóan néznek rá. Én ilyenkor általában, csak rámosolygok... Az egész ötödikben kezdődött... Egy volt osztálytársam kigáncsolta a tanárnőt, aki elesett. Odamentem hozzá és megkérdeztem, hogy fel tud-e állni, de ő csak bezavart az osztályba, ideges volt, ami érthető. Nem érdekelt, hogy kiabál, mert segítettem neki felállni, leült egy székre. Én leporoltam a nadrágját és leguggoltam mellé, majd mosolyogva mondtam, hogy nem én voltam és remélem, hogy jól van. Óvatosan rátettem a kezem a bal lábára, éreztem, hogy nem mozog (le volt bénulva), megsimogattam, de ő nem érezte. Látta, hogy mozog a kezem és persze nem mondta, hogy semmit nem érez...megkérdeztem, hogy fáj-e, ő pedig óvatosan megfogta a kezem és mondta, hogy mostmár nem, de ha nem segítek neki, akkor biztos fájna még. Gyengén megölelt én pedig szorítottam az ölelésén és megsimogattam a hátát meg adtam egy puszit. Ő elsírta magát én pedig letöröltem a könnyeit...már az ölében ültem, mikor elmesélte, hogy mennyire fáj neki, hogy mindenki csak sajnálja, mikor látja, hogy nem képes 20 méternél többet megtenni megállás nélkül... Egy utolsót ölelt rajtam és megpuszilt és mondta, hogy elkések óráról... én megsimogattam és elmentem. Ő nem tanít engem, mert román és a román osztályokat tanítja, én magyar tagozatos vagyok. Apukámmal élek, anyum meghalt 6 éve. A tanárnővel kapcsolatban: bármit tudok segíteni ( kinyitom az ajtót vagy, ha leesik valamije, akkor felveszem) segítek, de mostanában annyira ideges leszek, ha a közelemben van, félek, hogy "leégetem" magam előtte. Egész nap rá gondolok, elképzelem, milyen lenne, ha vele lennék. Csak meg szeretném ismerni, de félek mit reagálna, ez teljesen megőrít. Nagyon szeretnék segíteni neki. Kérlek ne nevessetek ki, de már tényleg nem bírom. Tudom, hogy vannak hasonló kérdések, de itt még az is beüt, hogy mozgáskorlátozott. Bocsi, hogy hosszú lett.

2016. jan. 28. 18:49
 1/10 anonim válasza:
100%
Uhh hát erre nincsenek szavak... A tanárnődbe? Kicsikét reménytelen a dolog. Hiszen a tanárnőd, másik pedig honnan tudod, hogy hajlik a nő felé? Ez egy kicsit nehéz lesz... Ha elmondod neki, biztosan furán fogadja. Legalább ha tudnád, hogy szereti-e a nőket, akkor talán van esélyed.
2016. jan. 28. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem biztos, hogy szerelem, amit érzel.. Abban a hormonok által összezavarodott korban vagy, amikor könnyű összekeverni a benned kavargó érzéseket, mindannyian átesünk ezen..


Van szexualitás ezekben a gondolatokban? Nem lehet, hogy inkább mély szimpátiáról és együttérzésről van itt szó, valamint, hogy köze van ahhoz, hogy egy anyaképre lenne szükséged, miután elvesztetted édesanyád?

2016. jan. 28. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
gyorsan felejsd el
2016. jan. 28. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nincsenek ilyen kérdések: D

A tortenet szomorú de szerintem csak siman szeretetbol szereted ot nem szerelemből!

2016. jan. 28. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Szerintem,nem vagy szerelmes belé csak jó érzéssel tölt el,hogy segíthetsz valakinek és mivel mozgáskorlátozott azért gondolsz rá,hogy vajon jól van -e ha nem lehetsz vele.:)
2016. jan. 29. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Szerintem is "csak" nagyon erős szeretetről van szó és nem szerelemről, ebben mostmár biztos vagyok. Ma kinyitottam neki az ajtót, majd Ő leült egy székre az iskolában, én pedig mellé, mivel ma szolgálatos voltam és ott kellett űljel...ő ma bejött hozzánk helyettesíteni, nagyon nagyon sajnálom, hogy nem voltam ott, de mindegy.Hogyan kerülhetnék hozzá közelebb? Ha ráírnék facebookon félek, hogy elmondjaba többi tanárnak, akik furcsán gondolnának rám...
2016. jan. 29. 13:34
 7/10 anonim válasza:
Nem hiszem, hogy elmondaná. Semmi közük nincsen a többi tanárnak ahhoz, hogy ti privátban beszélgettek együtt..
2016. jan. 29. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Sajnálod,csak
2016. jan. 30. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ne tedd,porulj jársz
2016. jan. 30. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 ZaharaLarka válasza:

Szerintem törődj vele, ahogy eddig, és figyeld az érzéseidet. Amíg tanít nem fog kezdeni veled, még akkor sem, ha adott esetben hasonlóan érez feléd. Amint végeztél (úgy értem, amint elballagtál a suliból), már ráírhatsz facebook-on, és kiderítheted, mi van köztetek.

Szerintem ez egy csodaszép kapcsolat, ne add fel, bárki bármit mondjon is. Lehet, hogy csak barátság lesz belőle, de szerintem az is megér egy misét. Szüksége lehet rád, neked meg őrá. Nos... Hajrá! ;)

2017. febr. 2. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!