Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Egy kerekesszékes lány vagyok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy kerekesszékes lány vagyok, beleszerettem a szomszéd srácba, de félek az elutasítástól. Mi tegyek?

Figyelt kérdés
Egy 16 éves lány vagyok, 10 éves koromban kerekesszékbe kerültem. Él egy helyes srác a szomszédunkban, aki nagyon megtetszett. Amikor ketten vagyunk nagyon jól érezzük magunkat, de ha a barátai is ott vannak, mintha kicsit szégyellne. Szeretném, ha a kapcsolatunk komolyabbra fordulna, de félek, hogy elutasít. Szerintetek mit csináljak? Hogyan mondjam el neki? Lehet boldog egy egészséges srác velem?

2012. jún. 30. 17:41
1 2
 1/15 LynyrdSkynyrd96 ***** válasza:
71%
Ha ezért utasítana el akkor jó nagy tahó lenne. Szerintem semmi ciki nincs benne sulinkba is nem egy vak gyerek jár és idézőjelesen versengünk hogy ki segítsen nekik,meg ahhoz képest hogy szélsőjobboldali nézeteket vall a suli 60%-a a (maradék 40-et nem nagyon érdekli a politika)ahhoz képest ők segítenek a legtöbbet rajtuk.És még annyit hogy miért ne lehetne boldog veled egy srác? főleg ha tényleg szeret
2012. jún. 30. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
67%
Az elutasítástól mindenki fél, ha kerekesszékes, ha nem. Bátran próbálkozni kell, kitartónak lenni és bízni a legjobbakban. És nem elkeseredni, ha elsőre, vagy ezzel a sráccal nem jön össze.
2012. jún. 30. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Szeretném, ha boldog lenne, de ha valaki kerekesszékbe kényszerül sok másnak hétköznapi dolog komoly nehézségekkel jár. A testiségről nem is beszélve...
2012. jún. 30. 17:54
 4/15 anonim válasza:
20%
És nem is érzel, izé ott lent? Bocs ha bunkó a kérdés, csak kiváncsi vagyok. Írtad, hogy problémás a testiség.
2012. jún. 30. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
73%

Mért bunkóság ha elutasítja emiatt. Most hazudjon neki? Egy vak embert is elutasíthatják vaksága miatt. Ez egy iylen kegyetlen világ ez van. Pl én nem tudnám elképzelni magam egy vak lánnyal sem nem hogy egy kerekesszékessel. Pl értem azalatt hogy vak lánnyal nincs szemkontaktus, lehet hogy képes elátni magát de akkor sem olyan mitha oylannal lennék aki lát. Kerekes székessel meg azért lehet próbléma mert hogy akadályozhatja. Figyelni kell rá, sok dolgot nem tud megtenni, szal kb mindenben hátránnya van. Sajnálom ezzel nem bántani akarlak de szerintem nem kéne hazudni a kérdezőnek sem. Igen nem tehet róla hogy így végezte, de sajnos ez igenis szerepet játszhat a párválasztásnál. Lehet a gyerek sportos és egy kerekes székessel nem fog futni az is biztos. Ettől független megpróbálhatod hisz vannak happy endek, de vannak szomorú végek is.


21/F

2012. jún. 30. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
37%
5-ös, eléggé beszűkült látókörű tahó vagy. Remélem a kiszemelt pasi nem ilyen.
2012. jún. 30. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
12%
OMG XD Jól van te látom álomvilágban élszxD Szerintem te még a cigányokat is plüssmackóknak hiszed...:D
2012. jún. 30. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
20%

Egyáltalán nem bunkóság, ha elutasít.

Én is jófej vagyok a mozgássérültekkel, csúnya emberekkel, csórókkal, mert sajnálom őket, volt is egy lány, aki belém szeretett, ezt utólag tudtam meg. Kicsit kellemetlen volt.

Pedig én csak szimplán sajnálatból beszélgettem vele. Utána persze elterjedt rólam, hogy hülyítettem őt. Más, aki sose tojt a fejére, meg nem kapott semmi negatív véleményt, mert azt se tudta, hogy létezik az a csaj.


Nem egyenrangú partnernek tart az a srác, csak sajnál.

Valószínűleg sose vállalna fel a barátai előtt és ezért nem is hibáztathatod, más élete van, más vágyai, lehetőségei. Ne gyűlöld és ne éld bele magad, főleg ne hibáztasd. Ő legalább hozzád szól, sajnál, foglalkozik veled. Nem kellene ezt elrontani.

2012. jún. 30. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
17%

Murr! Inkább te vagy a tahó! Fiatalokról van szó. Nyilván a srácnak is vannak vágyai, amibe a kérdező nem biztos hogy beleillik. Ha még járna is vele, akkor sem biztos hogy felszedné, mert tudja, hogy nem lenne szíve 1-2 év múlva szakítani vele. Ez k*rvára nem olyan egyszerű, mint ahogyan te azt hiszed! (hogy járni kell mindenkivel, aki belénk szeret!)

Úgyhogy Murr inkább kezdj el élni, mert ilyen 0 tapasztalattal a saját életedet sem fogod tudni megítélni, nem hogy másokét!


A kedves kérdező te pedig nehogy ajtóstól ronts a házba. A fiúk nem szeretik, ha a lányok egyből szerelmet vallanak nekik! Azzal mindent elronthatsz. Vess be női praktikákat. A barátnőiddel dugjátok össze a fejeteket. Mi nem tudjuk, hogy milyen a srác. Ők jobban ismerik.

2012. júl. 1. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:
10%
pf
2012. júl. 1. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!