Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A legjobb barátnőm kibeszelt...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A legjobb barátnőm kibeszelt a hatammogot mit csinaljak?

Figyelt kérdés
Szóval ez az egész úgy kezdődött hogy az adott személy vagyis a "barátnőm" elég ocsmány dolgokat hordott össze a hátam mögött azért hogy magát jó színbe tudja feltüntetni és most nem tudom hogy hogyan hozzam fel neki ezt az egészet írtam egy levelet is de rajottem hogy hülyeség szoval csak álljak elé es mondjam el?

2016. jan. 28. 20:22
 1/6 anonim ***** válasza:
Én a nyakát tőrném. De szerintem ebben az esetben elég egy cibálás is. Vagy orrbetörés?
2016. jan. 28. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Mielött még betörnéd az orrát ;) kelts benne bűntudatot...

Tépázd meg a lelkét😂😂

Am ne kezdjetek el vitatkozni!

Minek veszekedni mikor verekedni is lehet?😂

2016. jan. 28. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Elősször is volt barátnő masodszor pedig tepkedes esetleg megalazas!
2016. jan. 28. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Mondjuk az orrbetores nem rossz ötlet😃 nem hiszem hogy van neki buntudatja
2016. jan. 28. 21:32
 5/6 anonim ***** válasza:
Törj be a házába, rombolj szét mindent, várd meg amig hazaér, fejezd le, belezd ki, majd pisilj bele a gyomrába! Lehet, hogy egy kicsit enyhe megtorlás, de hátha megbánja.
2016. jan. 28. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Ti vagytok a legjobbak komolyan mondom... Feldobjátok az estemet!!! :)
2016. jan. 28. 22:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!