Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Összevesztem a legjobb barátnő...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összevesztem a legjobb barátnőmmel. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Tudom h nem ebbe a kategóriába kell ezt írni de van egy osztálytársam lány (én is lány vagyok 15 éves) őszi szünet előtt és utána pár héttel még nagypn jóban voltunk.

Folyton beszélgettünk,röhögtünk és aztán történt valami de nem tudom mi (én átpörgettem mindent a fejemben és arra jutottam h fix h semmivel sem bántottam meg).

Próbáltam vele beszélgetni de nagyon furcsa nem mer a szemembe nézni néha nem is válaszol :/

Ma is megkérdeztem h mizujs van vele tök jó kedve volt és gondoltam na most minden okéslesz de nem nem nézett rám és csak annyit mondott h semmi.

Nem értem mi baja :/ Segítsetek mit tegyek?



2016. jan. 13. 15:12
 1/1 anonim válasza:

Velem is ez történt egy éve, csak mi 12 évesek vagyunk. Én mondjuk korülbelül sejtem az okát, de még mindig nem értem a barátnőmet. Emlékszem, volt egy fogalmazás házinak feladva(a témàjára már nem emlékszem) amiben említettem az egyik kedvenc színészem. Odaadtam neki hogy olvassa el majd miután elolvasta, szó nélkül ledobta a padomra. És azóta nem szólt hozzám kedvesen és ugy néz rám mint a kutyára meg azt mondja hogy megváltoztam.


Lehet hogy rólad megtudott valami titkot valahonnan/valakitől és ezért mérges. Vagy megunt téged. Furcsa de a barátnőkkel sokszor van ilyen hogy nem mondják el miért, de megsértődnek. Próbálj meg vele négy szemközt beszélni vagy írj neki egy levelet, mert ha szóban beszéltek, úgy nem biztos hogy végighallgat, a levelet meg tuti el fogja olvasni. Én is levelet írtam anno, ott el is mondta, mi a baja, csak utána meg elege lett és még jobban bedurcizott. Probalj meg vele értelmesen beszélni. Remélem segítettem.

12l

2016. jan. 13. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!