Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem tudom elfelejteni mit tegyek?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom elfelejteni mit tegyek?

Figyelt kérdés
14 éves lány vagyok és nagyon tetszik még mindig egy fiu akivel nagyon jóba voltunk és nagyon sokat beszéltünk nyáron szinte minden nap. Nagyon sokat voltunk együtt és mindent elmondtam neki így mindent tud rólam . Nagyon aranyos dolgokat mondott hogy hiányzom neki stb És igen szerelmes lettem belé. Csak a baj hogy azóta nem is beszélünk nem is keres és én se őt de hiányzik. Egyszer próbáltam beszélni azóta vele de bunkó lett ... ÉS amiket csináltunk és beszéltünk nyáron nagyon nem az jött le hogy csak barátok.. Szerintetek?

2016. jan. 31. 12:23
 1/1 anonim ***** válasza:
ha beleestél és nem lesz komoly kapcsolatod ak szar aztán ha nem látod v 2 honapot ugy oan türhetős xD
2016. jan. 31. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!