Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Ti járnátok kerekesszé...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti járnátok kerekesszékes mozgássérült fiúval?

Figyelt kérdés
Ne írjatok mert nem vagyok az csak érdekel
2016. febr. 2. 20:18
 1/7 anonim ***** válasza:
77%
Persze :)
2016. febr. 2. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
17%

o.O eljött a hazugságok ideje!!!!

"ne írjatok mert nem vagyok az csak érdekel" tipikus kamu szöveg mégpedig elterelő, hogy azt higgyük nem rólad van szó, ami persze nem lenne gond csak ne hazudnál!

az első válaszoló meg...... hát... ennél nagyobb hazugságot nem írhatott volna, és igen le fognak pontozni elvégre B*ZI magyar mentalitás szerint az igazság olyannyira fáj, hogy elfogadni nem lehet. ne hazudjunk emberek! :/

2016. febr. 2. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Biztos van az a személyiség ami annyira megfog, de ezerszer átgondolnám és nem tudom hogy végződne. Elég nagy teher lenne, mert nekem kéne valamilyen szinten gondozni. Amit megtennék azért akit szeretek, de nagyon kemény dolog ez. Ugyanakkor meg sajnos vagy nem sajnos oylan vagyok hogy próbálok azok mellett is kitartani akiket mások hanyagolnak. Nehéz kérdés, de összességében a válaszom egy talán.
2016. febr. 2. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha tenyleg szerelmeyek lennen akkor igen.

15/L

2016. febr. 2. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
23%

Nagy ritkán felnézek ide, és rákeresek a hasonló témájú kérdésekre. Első alkalommal annyira meglepődtem a női válaszokon -nő alatt nem 15 éves lányokat értek- hogy gondoltam egy merészet, és feltettem egy csavarosabb kérdést, úgy, hogy nem árultam el fiú vagyok e vagy lány, viszont vártam az ismerkedő, barátkozó leveleket, mint mozgássérült. Szimpla ismerkedésről volt szó tehát. Nos, az eredmény egyrészt meglepett, ugyanis több mint 50 levelet kaptam cirka 1 hónap alatt-a negyedére sem számítottam- ámde mindezek között HÁROM azaz 3 darab női levél szerepelt, közülük is az egyik szintén mozgássérült volt.

Ennyit arról, mennyire kaphatóak valójában a nők bármilyen mozgássérült emberrel való barátkozásra. Szóval kérdező, a lényeg az lenne, hogy a legritkább esetben "járnának" mozgássában korlátozott férfival a nők. Sőt mondok jobbat-pontosabban szomorúbbat-még a mozgássérült nők is lepattintanak, ha kilátásban van nekik egy "egészséges" férfi. Nagyon kiemelkedőnek kell lenned szellemileg, egzisztenciálisan vagy egyéb téren ahhoz, hogy elnézzék a csajok a kerekesszéked. Ez a helyzet. A többi csak jóemberkedés. Szokásos maszlag.

2016. febr. 5. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
88%
Te, ezt a logikát utolsó! Arra nem gondoltál hogy figyelembe vedd hogy a nők eleve kevesebbet írnak? Áhhh
2019. ápr. 17. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Én férfi vagyok, de ha lány lennék, engem nem zavarna, hogy a párom mozgássérült.
2021. szept. 7. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!