Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ki van még elkeseredve ahogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki van még elkeseredve ahogy az idő vágtat 14. Február felé?

Figyelt kérdés

Személy szerint utálom a Valentin napot mivel még soha nem volt vele jé tapasztalatom igazából az érdekel hogy az emberek mekkora része van még így vele (gondolom a fórumbújóknak nagyobb mint az alap emberszámnak) és attól akinek jó talasztalatai vannak szeretnék kérni egy kis bíztatást ha nem túl nagy kérés .

Előre is köszi <3

16/f



2016. febr. 2. 22:10
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

Én nem utálom.

Szimplán rohadtul leszarom. A szeretet és a szerelem ünnepe számomra még mindig a karácsony.

2016. febr. 2. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Felőlem akár rohamozhat is Valentin-nap felé, engem nem igazán érdekel, amíg van PS4-em.
2016. febr. 2. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Hát miért? Mi vagy te, Bálint?
2016. febr. 2. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Nem vagyok bálint csak balfa.sz vagyok a szerelemhez
2016. febr. 2. 22:25
 5/18 anonim ***** válasza:
16 éves vagy, van még időd rátalálni a szerelemre.
2016. febr. 2. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
73%
Igazából nem is èrtem mièrt van ilyen nap? Ha valakik szeretik egymást akkor azok ne csak egy adott napon.. Ez kb csak arra jó hogy mindenki megmutassa hogy 'hèátod, nekem van kapcsolatom'. Nem látom èrtelmèt..
2016. febr. 2. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

Nem igazán érdekel, nem volt még barátnőm, de nem fogom felvágni az ereimet ezért, hogy nekem valentin napon nincs kivel elmennem ide-oda. Majd lesz később. Vagy elkezdek WoWozni.


18/F

2016. febr. 2. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim válasza:
Nem illik ide de valaki beszelgetni?:D 17/L
2016. febr. 2. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
62%
Nem akarok beszélgetni, de WoW-on supportolhatnád a palám.
2016. febr. 2. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
31%

én szó szerint gyűlölöm a valentin napot, mármint félreértés ne essék semmi bajom a Bálintokkal, haverokat fel is köszöntöm, de ez a nyálas, szerelmes cirkusz nekem sok

ha lenne barátnőm akkor is kérném ha lehet hagyjuk a p*csába, bár nincs és nem is volt még soha, lehet emiatt lol

2016. febr. 2. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!