Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Olyan rossz érzés, hogy neki...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Olyan rossz érzés, hogy neki ennyi mindene megvan, én pedig ennyire nem tudom elengedni magam. Mivel mulasszam el ezt? Nem akarom végig hallgatni, ahogy elmeséli. Mit reagáljak, hogyha közben szétrobbanok a féltékenységtől?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy a szüleim elváltak, és apukámnak másik családja van. Van két fél testvérem, a nagyobbik 13 éves. Én 16 vagyok. Jóban vagyunk, nem erről van szó, de annyira irigy vagyok rá. Főleg most, hogy megtudtam, hogy csókolózott és már barátja is volt, ami bár nem volt komoly, akkor is fájt, már szakítottak. Nekem még életemben nem volt barátom, nem csókolóztam, meg semmi. És bár lett volna lehetőségem rá, mert többen leszólítottak már, a legtöbbektől pozitív visszajelzést kapok, de nagyon önbizalom hiányos vagyok, mert régebben nagyon sok felesleg volt rajtam és emiatt számtalanszor kaptam meg azt nap mint nap, hogy "koca, le kéne vágni" meg ilyesmiket, és ez beleivódott a személyiségembe, habár már nem nézek ki rosszul, de problémám van a kinézetemmel.

Ő annyira magabiztos, csinos, múltkor is bugyiban és melltartóban állt a tükör előtt, és mondta, hogy mennyire tetszik magának, bármit megehet, van melle, amit én nem igazán mondhatok el magamról. És utálom, hogy neki megadatott a lehetőség, hogy Pesten lakik. Egy tök jó lakásban. Én anyukámmal lakok együtt, és mit is mondjak, a házunk elég ramatyul néz ki, régi, elég rossz anyagi helyzetünk van , és már csak ezért sem merek barátkozni senkivel, mert ez egy olyan fő gond, hogy sosem tudnék teljesen nyílt lenni senkivel, mert ezt nem akarom elmondani. Az meg, hogy barátom legyen teljesen elérhetetlen. Én vidéken lakok, és utálom, annyira mennék Pestre, sokkal jobban szeretek ott lenni, de csak anyukámmal, mert nem akarom itt hagyni.

Szóval, egy kicsit össze-vissza írtam, de a lényeg az, hogy én annyira szeretnék magamnak barátot. És annyira szarul esik, hogy Ő még csak 13 éves, és Ő hamarabb tapasztalt meg mindent, mint én. És tudom, hogy nekem is sok pozitív tulajdonságom van, tehetséget is kaptam, mert jó érzékem van a tánchoz, és a nyelvekhez, és saját dalszövegeim is vannak, szóval ismerem az erősségeim. Az emberek mindig azt hiszik, hogy magabiztos vagyok, mert mindenkire mosolygok, de ez elég gyakran csak álarc, hogy elrejtsem a bizonytalanságom.

Annyira szeretnék a húgom helyében lenni.

Volt egy srác, aki odajött hozzám, mondta, hogy gyönyörű vagyok, de én hülye annyira zavarba jöttem, annyira menekülni akartam a helyzetből, hogy miután egy nagyon picit beszélgettünk, mert a metrón jött oda hozzám, mondtam, hogy sietnem kell és elmentem. Pedig annyira tetszett a srác, de elszúrtam. Pesten annyiszor történik velem ilyen. Ahol lakok ott pedig nem, és annyira szomorú vagyok, hogy Ő népszerű, én meg ennyire bénának érzem magam. És mondta, hogy majd elmeséli, hogy hogyan csókolta meg az a srác. De én nem akarom meghallgatni, mert csak megint felerősítené bennem azt, hogy mennyivel előrébb jár nálam ilyen téren.


2015. dec. 23. 22:14
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Igen
2015. dec. 23. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Emiatt ne aggódj én 16 vagyok nekem lehetőségem se volt hogy összejöjjek valakivel.13évesen szerintem ezeket még nem kéne de ő tudja.Ne hozzá hasonlítsd magad mert akkor csak rossz lesz ha ilyen dolgokhoz értesz mint amit írtál akkor foglalkozz azzal,nem pedig hogy ő mit csinál én szerintem annyira ebben a korban nem kéne büszke lenni rá de mindenki másképp látja érted.Próbálj magadhoz pozitívan állni. 16/L
2015. dec. 23. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 Egyenes út ***** válasza:
Az Éjjel Nappal Budapest miatt akarsz felköltözni Pestre.
2015. dec. 23. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Nem amiatt szeretnék felköltözni, hanem mert ott sokkal felszabadultabb vagyok, valahogy lemegy rólam a nyomás. Ahol lakok, sok rossz emlék van. Az a sorozat egy baromság, legalábbis szerintem.

2-es! Köszönöm a választ. Komolyan már ez is sokat segített. Tudom, hogy nem baj, hogy 16 évesen még nem voltam senkivel, csak annyira jó lenne. És idegesít, hogy Ő hamarabb megkapja azt, amit én is szeretnék. Nem akarok látszat kapcsolatot, ami náluk jellemző, nem erről van szó, és tényleg szeretnék viszonzottan szerelmes lenni, mert a viszonzatlan nagyon rossz, ezt megtapasztaltam.

2015. dec. 23. 22:44
 5/12 anonim válasza:
Sajnállak
2015. dec. 23. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Fel a fejjel! Ha leszólítanak elég ha csak kedvesen visszamosyogsz. 16 éves fiú vagyok és undorító már bocs hogy a hugod ilyen fiatalon így elszállt magától. Ne legyen önbizalomhiányod. Hidd el nincs messze az igazi. ;) közelebb van mint gondolnád
2015. dec. 23. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Aranyos vagy. Köszönöm a választ!
2015. dec. 23. 23:17
 8/12 anonim ***** válasza:
„Önbizalom….. Sose tagadd meg magadtól, mert nem kerül semmibe, de nagy dolgokhoz vezet.” Ez a mondat mindig legyen eszedben amikor oda jön hozzád egy fiú aki neked is tetszik őszintén ha egy fiú odajön hozzád és neked is szimpatikus akkor neked kb semmit nem kell csinálnod max válaszolni arra amit kérdez és meghallgatni a mondokáját aztán megkérdezni a teljes nevét és bejelölni facebookon aztán mehet a luv 💞💞💞💞💞💞💞💞. Remélem segítettem drága nem kell félni semmitől mert akkor méginkább nem lesz barátod az meg, hogy vidéken élsz az nem téma van busz, van repülő, van helikopter, van kocsi, ha kell szerzek neked egy tankot is 😂😂 na kitartást és sok szerencsét ❤❤❤😌
2015. dec. 24. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok korom lemaradt 16F
2015. dec. 24. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Arra fiúnak nyugodtan írhattál volna, hogy bocsi, nem-e volna mégegyszer kedve találkozni.

de am szerintem semmi baj nem lenne ha őszinte lennél. legalábbis ha én picit fiatalabb lennék és ennyi volna az összes probléma, én simán belemennék :)

2015. dec. 24. 03:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!