Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Túl régiesen gondolkodom?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túl régiesen gondolkodom?

Figyelt kérdés
Sziasztok! A mai nap, mikor jöttem hazafelé a buszon, leszálltam egy lány után.. (nekem bőven nem ott volt a megálló ami nekem jó, de hát egy lányért mindent ugyebár:D ).. Odamentem, megkérdeztem lenne-e kedve valamikor menni valamerre megismerés formájában.. Mire azt mondta van barátja bocsi.. Ha tényleg így van azzal semmi gond, tiszteletben tartom.. De létezik hogy a lányok megilyednek ilyenkor mert az emberek már nem is szólnak igazán egymáshoz? (Ha a stílust tippelnétek meg, teljesen normálisan mentem oda, bemutatkoztam stb.. Tehát ez nem lehet hiba pont szerintem.) Ötletek? Menjek más irányba? Csináljak valamit másképp? (16/F)

2016. febr. 4. 18:35
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
SEMMIT NE CSINÁLJ MÁSKÉPP! Mindenkinek így kéne! Sajnos az ilyen srác már nagyon ritka a mai világban szóval kivétel vagy de sokra viszed még a nőknél ezzel a hozzáállással. Természetesen egy bizonyos célközönségnél, vannak akik a bunkó pasikra buknak. :) 21/L
2016. febr. 4. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem igazán értem a problémádat.

Találkoztál egy csajjal akinek van barátja és visszautasított. Ennyi, kész, nincs mit agyalni ezen tovább. Majd találkozol egy másikkal akinek nem lesz.

2016. febr. 4. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
#2 Azon gondolkodtam, hogy az baj-e, hogy utánamentem és személyesen próbálkoztam.
2016. febr. 4. 18:44
 4/12 anonim ***** válasza:
72%

Bárcsak nekem lenne ennyi önbizalmam :)


Amúgy lehet hogy csak le akart rázni, nem fogod megtudni hogy van-e valakije..

2016. febr. 4. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Mert hogy próbálnád meg másképpen ha nem mész utána? :D

Ebben a helyzetben nem is tudsz mást csinálni csak utána menni.

Csináld ugyan így a többi csajjal is. :)

2016. febr. 4. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Ugyesen csinaltad. Ne valtoztass, maskor(/egyszer) sikerulni fog!
2016. febr. 4. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
82%

Szerintem az van, amit írtál. Vagy van barátja. Vagy megijedt. Szerintem a mai világban teljesen természetes, hogy vannak fenntartások az idegenekkel kapcsoltban. És ha te ezt a lányt egyáltalán nem ismered, akkor lehet, hogy csak megijedt, hirtelen nem tudta mit mondjon, vagy nem tudta, hogy mit is akarsz igazából.

De csak próbálkozz tovább. Szerintem jól csinálod.

2016. febr. 4. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkienk a véleményeket.. reméltem, hogy ilyen válaszokat kapok:) Akkor marad a #NeverGiveUp módszer:)
2016. febr. 4. 19:04
 9/12 anonim ***** válasza:

Szerintem jol csinaltad ;-)

Ha nekem jonne oda vki es tenyleg normalisan akkor kapna egy eselyt.... De sajnos ilyennel meg nem talalkoztam....

15/L

2016. febr. 4. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Szerintem nagyon bátor vagy. Felnőttben is nagyon sok férfi van, aki csak bámul, bámul, bámul, de nem mer megszólítani egy nőt.

Lehet, hogy most visszautasítottak, de előbb-utóbb meg lesz az eredménye. Te legalább próbálkozol. Sokkal nagyobb esélyed van, mint azoknak, akik nem is próbálkoznak.

2016. febr. 4. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!