Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Túl régiesen gondolkodom?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túl régiesen gondolkodom?

Figyelt kérdés
Sziasztok! A mai nap, mikor jöttem hazafelé a buszon, leszálltam egy lány után.. (nekem bőven nem ott volt a megálló ami nekem jó, de hát egy lányért mindent ugyebár:D ).. Odamentem, megkérdeztem lenne-e kedve valamikor menni valamerre megismerés formájában.. Mire azt mondta van barátja bocsi.. Ha tényleg így van azzal semmi gond, tiszteletben tartom.. De létezik hogy a lányok megilyednek ilyenkor mert az emberek már nem is szólnak igazán egymáshoz? (Ha a stílust tippelnétek meg, teljesen normálisan mentem oda, bemutatkoztam stb.. Tehát ez nem lehet hiba pont szerintem.) Ötletek? Menjek más irányba? Csináljak valamit másképp? (16/F)

2016. febr. 4. 18:35
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Szerintem teljesen oké volt. Most épp nem volt szerencséd, de ez olyan mint lottózni, vagy bejön/bejössz vagy nem. Ja és csatlakozom, tökös vagy csak így tovább.
2016. febr. 4. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy tényleg volt barátja....manapság minden csajhoz szinte ajándékba adják a fiúkat, ahogy látom....másrészt pedig igen, megijedhetnek...ezzel sincs semmi baj, nem lehet mindenki teljesen nyitott.


Viszont én lennék a harmadik forma: Tök idegennel, aki odajön hozzám az utcán, nem fogok elkezdeni ismerkedni....

"megkérdeztem lenne-e kedve valamikor menni valamerre megismerés formájában.."

Gondolom, ezzel arra utaltál, hogy már mész is, de ellenben kellene valami elérhetőség, hogy kapcsolatba tudjatok lépni...Normális lány nem adja meg egy random embernek csak úgy az elérhetőségét, ezzel az erővel akár a fejére is írhatná az adatait :)

2016. febr. 4. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!