Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Normális az, ahogyan gondolkod...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális az, ahogyan gondolkodom? Mindent megtaláltok lent.18/L

Figyelt kérdés

Életemben először szerelmes voltam egy srácba (a srác nem tudta, h szeretem) 5éven keresztül. Mindvégig tudtam, h a srác utál engem, és mennyire kirázza a hideg ha a közelemben van, mégis csak nagy nehezen tudtam elfelejteni.

Aztan, mikor már elfelejtettem, akkor jött a 2.szerelem. Most beleszerettem haveromba, aki osztálytársam is egyben. Megbeszéltük, és elmondta, h neki egy másik lány tetszik, de nagyon, és hogy úgy néz ki, h összejönnek. Mondta azt is, h felejtsem el, de attól még barátok maradtunk.

Ezekután már úgy vagyok a szerelemmel, h soha többé nem akarok szerelmes lenni. Több nem akarok annyit szenvedni, mint az 1, és 2.szerelemnél. Elegem lett a szerelemből. Normális, h így gondolkodok?

18/L


2015. nov. 23. 14:13
 1/7 anonim ***** válasza:
És mivel jobb a másik lány ?
2015. nov. 23. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Így gondolkodunk mi emberek mindannyian. Aztán jön a szerelem és beleesünk a mély verembe. Pedig nem is akarjuk. Nagyobb nálunk a szerelem, elveszejt.

"Szerelem, szerelem, átkozott gyötrelem.

Szerelem, szerelem, átkozott gyötrelem.

Mért nem termettél meg minden fa tetején,

minden fa tetején, diófa levelin"

[link]

2015. nov. 23. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ne legyen eleged.

Sokan átmennek ezen az életben sokszor, nemcsak 2x.

A legtöbb embert már sok-sok csalódás ért.

De túl lehet élni :)

Még nem is volt beteljesült, viszonzott szerelmed. Szóval nem is tudod, hogy milyen igazán a szerelem. Úgyhogy ne legyen eleged.

De nem is kell keseregni rajta, majd jönni fog valaki.

2015. nov. 23. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Az, h mivel jobb a másik lány, azt nem tudom. Nem ismerem. Még soha nem láttam, nevét se tudom. Viszont haveromnak-akibe most vagyok szerelmes-nagyon tetszik. Teljesen odáig van érte, ami nagyon fáj.
2015. nov. 23. 14:39
 5/7 anonim ***** válasza:

ne legyen eleged. meg úgyse fog érdekelni a mostani véleményed, ha megint egy neked tetsző fiú kerül a a közeledbe :-)

azt tudod, h az első srác miért utált téged?

2015. nov. 23. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Utolso válaszolónak: Azt mondta a haverom, h mindent utál bennem a srác. Annyira, hogy mikor a nővérével beszélgetek, addig nem jön oda a nővéréhez, hogy elkérje a kocsikulcsot, amíg el nem megyek onnan. Nagyon nem bír. Viszont, én nem beszélek a sráccal, de oő van, hogy hozzaám szól, kötekszik...nem értem. Valójában, még mindig érzek iránta valamit. De reménytelen...
2015. nov. 23. 14:50
 7/7 anonim ***** válasza:

Tudod, a szerelem több annál, minthogy "nagyon tetszik".


Nem normális, hogy így gondolkodsz. Nem a szerelemmel van a baj, hanem azzal, hogy nem viszonozták. Ha találsz egy olyat, aki viszonozni fogja, akkor kívánni fogod, hogy örökké tartson!:)

2015. nov. 23. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!