Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ennyire csúnya lennék?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennyire csúnya lennék?

Figyelt kérdés

Gimnazista vagyok és hát elég sok emberrel vagyok nap mint nap körülvéve,alapjába szeretem a társaságot de csak ha ismerem őket.Van nagyon sok szép lány a suliban és alsóbbrendűnek érzem magam egy kicsit,vagy nem is tudom hogy fejezzem ki magam.Én inkább a sportos,egyszerű kategóriába tartozom.

16/L



2016. febr. 5. 18:15
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
ha esetleg küldesz képet akkor megtudom mondani hogy milyen vagy :) lehet hogy szép vagy csak te nem veszed észre 16/F
2016. febr. 5. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
57%
küldj kénet nem röhögünk ki szerinted mér a padláson bujkálunk egy pilóta kekszes kartonba:'D
2016. febr. 5. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Ha küldesz egy képet privátban, tudok véleményt mondani rólad. De biztos vagyok abban, hogy szép vagy, csak lehet, hogy kevés az önbizalmad, és ezért gondolod magad csúnyának.
2016. febr. 5. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

Talán nem a legelőnyösebb,de ez van Xd

[link]

2016. febr. 5. 18:37
 5/16 anonim ***** válasza:
Szerintem egyáltalán nem vagy csúnya. Nem is modellszépségű (habár ki tudja, hogy nézel ki egy előnyösebb képen!), de nem hiszem, hogy modell lányok vesznek csak körül. Nyugodtan legyen önbizalmad, egyáltalán nem vagy csúnya! :)
2016. febr. 5. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
30%
Nem Dóri a neved?:D
2016. febr. 5. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Dehogy vagy csúnya, szerintem kifejezetten szép arcod van!

Ma már sajnos csak azok a tipikus tucatlányok tudnak érvényesülni, akik szószerint szerelmesek magukba.

2016. febr. 5. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Szerintem is szép vagy nem értem mire ez az önbizalomhiány.
2016. febr. 5. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Igazam volt, tényleg szép vagy! Semmi okod sincs arra, hogy alsóbbrendűnek érezd magad bárkivel szemben!
2016. febr. 5. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
WOW! Azért nem nézel ki rosszul! Kicsit sem! :)
2016. febr. 5. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!