Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek létezik helyes...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek létezik helyes srác-csúnya lány párosítás?

Figyelt kérdés

Nagyon bejön az egyik osztálytársam,de úgy konkrétan mindenben az ellentettek vagyunk.A legfőbb probléma az,hogy én nem vagyok valaki túl szép,ő viszont kifejezetten helyes.Én a megtestesült szőkeség vagyok kívül (és néha egy kicsit belül is). Szőkés-barnás-vöröses haj,szőke 3 szál szemöldök,világosbarna szempillák,szeplők,kék szemek. Ő abszolút sötét típus,sötét haj,sötét,dús szemöldök,barna szemek.

Ő egy kicsit vékonyabb az átlagnál,én egy kicsit dagibb vagyok. /Én lefogynék 5-7 kgot,az rá mehetne./

Szerintem nagyon jól néz ki,és sokkal-sokkal jobb csajokat is megkaphatna. Valakinek erről tapasztalata,illetve véleménye??

Köszi előre is.

16/L


2015. dec. 18. 17:47
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Én inkább azt mondanám önbizalom hiányos vagy. :) Én nyolcadikig voltam, így, úgymond gimiben kinyílt számomra a világ. :D Most 11-es vagyok, rengeteget változtam stílusilag, és kinézetre is. És mondjuk én sem látom kifejezetten szépnek magam, ennek ellenére azt tapasztalom, hogy elég sok fiúnak tetszem, bár barátom sem volt még sosem. :D És általánosságban én sem értem, hogy egy amúgynagyon jóképű fiúnak miért én tetszem, amikor sokkal különb lánnyal is lehetne. Legyél egy kicsit magabiztosabb, ha ki tudod hozni magadból a maximumot, és jól érzed magad a bőrödben, akkor a fiú is jobban felfigyel rád. :) A szemöldököd esetleg kiemelheted szemöldökceruzával. Ha tényleg van rajtad fölösleg az talán még tetszik is a srácnak, de le is tudod adni, hiszen nem dok ahogy írtad. Én az iskolámban rengeteg olyan párt ismerek, hogy csak nézek, hogy adott egy nagyon szép fiú/lány, és a barátja/barátnője pedig nem kifejezetten helyes. Ettől eltekintve sokan hónapok/évek óta együtt vannak szóval neaggódj, mindent bele!
2015. dec. 18. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem a jahatok színe dönti el, hogy összejöttök -e :)
2015. dec. 18. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Simán! Nem a testalkat és a haj/szemszín dönti el, együtt lesztek-e. Az a véleményem, hogy ha neki te kellesz, akkor te kellesz neki, és nem a "jobb csajok, akiket megkaphatna". Lehet, hogy te azokat a lányokat látod a leggyönyörűbbnek, ő meg téged. Mindenki mást lát szépnek - tudod, kinek a pap, kinek meg a paplan :) 18L
2015. dec. 18. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!