Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok ti mit? (korral légyszi...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti mit? (korral légyszives)

Figyelt kérdés
Lányok ti mit néztek meg egy fiún? Mi az amire jobban kéne figyelnünk? Mind külső mind viselkedés terén. Van gyenge pont ami tud tarolni ha jól sül el?

2016. febr. 5. 19:58
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Külsőre ne legyen túlsúlyos. Az öltözködése legyen normális(a nadrágját ne maga után húzza) és egy kis izom sem árt,de ne legyen túl sok. Belsőre legyen humoros és udvarias ,és ne legyen a kezéhez nőve a telefonja. Most ennyi jutott eszembe :) 14/L
2016. febr. 5. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha meglátok egy fiút, először szeretek a szemébe nézni, hiszen a szem a lélek tükre. :) Továbbá nekem nagyon fontos az arca. Ne legyen tele olyan pattanásokkal, amiket már lehetne kinyomni, illetve amiket előtte szétszedett.. Én a fiúkon lévő ruhákat annyira nem figyelem, mert az ilyen idős gyerekeknek mint én, csak most kezd kialakulni a stílusuk. (Bár a lázadó, emós vagy rocker stílusú fiúk nem jönnek be, inkább az elegánsak, de ismétlem: ez annyira nagyon nem lényeg)

Szóval nekem mindenkinek az arca és a nézése a lényeg. :)

Remélem nem gond hogy ilyen fiatalkán írtam ;)

13L

2016. febr. 5. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

2. vagyok: Belső tulajdonságok

Szeretem ha egy fiú nagyon okos, intelligens, de ugyanakkor lehessen nevetni a viccein, ne legyen fárasztó. Bármilyen érdekes, nagyon aranyosnak találom, ha egy fiú beszél arról hogy milyen könyvet olvasott, a kedvenc tantárgya miért a kedvenc tantárgya, hova akar továbbtanulni.

Lényeg hogy legyen velem kedves, barátságos, jóindulatú. Ha valamit kérdezek tőle ne flegmázzon..

2016. febr. 5. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Külsőre legyen magas (185cm+), öltözködjon normálisan (ne pawasan), a fogai legyenek fehérek es szabalyosak, ne legyen tul vékony, legyen izmos de csak természetesen ne ilyen testépítő :DD es legyen ápolt ugy összességében (pl. Haj, kormok) belülről: legyen kedves, vicces es ne iriitalo Viccei legyenek hanem h jo humora legyen, es legyen okos, értelmes intelligens, de utalom ha valaki okoskodik v bunko 16L
2016. febr. 5. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:

A fő szempont az ápoltság!Visszataszító amikor egy srác bűzlik.Na meg ugye nem fogpiszkálót akar magának az ember,tehát egy kis izom simán elfér.Persze nem kell túlzásba esni.Az én személyes véleményem az öltözködési stílusról,pedig az hogy jobban teszed,ha nem állsz be ebbe a mostani menőnek hitt sorba.Öltözködj normálisan,vagy igényesen,de ne úgy mint ezek "fiúk",akik nőiesebbek,mint a lányok.Belsőleg pedig,egy kis figyelmesség Sosem árt,jó ha van humorod is,és legyél őszinte,persze csak finoman!Mellesleg sokan szeretik a bókokat,szóval dobd be magad! ;) És ne váltogasd a barátnőidet,mint az alsógatyáidat,mert pl. én olyannal szóba sem állok akiről tudom,hogy vagy 100 volt már neki.Az ilyen srácokat nem lehet komolyan venni!

Gyenge pont a figyelmesség. :) 18/L

2016. febr. 6. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:

Legyen magas, és lehessen vele normálisan kommunikálni

A többi változó 13L

2016. febr. 7. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Legyen magas, kicsit izmosabb, magabiztos, mosoglyon sokat, legyenek szép fogai, és normális ruhákba járjon azért.. Belső meg annyi, hogy ne csaljon meg, legyen vicces de romantikus is azért. 14L
2016. febr. 14. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
A szem tényleg nagyon fontos, amikor egymásra néztek. Legyen szép a keze és szabályos a fogsora. Általában figyelmes, nem kövér. Eltalálja a humoromat és meg tudjon nevettetni. Más lányokkal ne flörtöljön és ne legyen sértődős. Ha véletlenül megsért ne nagyon törődjön vele, mert pár óra múlva úgy sem haragszom rá (kivéve ha undorítóról beszél és direkt durvákat mond).
2016. febr. 16. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Külső megjelenésnél az "alap" csak annyi, hogy egy ápolt, arányos, fiú/férfi legyen akire nem rossz ránézni. Persze nekem is meg mindenkinek megvannak a maga ideáljai, ha azok megjelennek az emberen plusszpont :)Én talán az arcot nézem elsőként, ha valakinek barátságos, nyílt tekintete van az nagyon sokat számít, és ez sem igazán a kinézeten múlik. Persze vannak olyan külső tulajdonságok, amiket a lányok/nők többsége kedvel, de ha ezek közül nem illik rád x darab az sem probléma. Nagyon sok múlik azon, hogy törődsz egy egészséges fokig a külsőddel: jól megválasztott frizura, igényes stílus, határozott kiállás, ilyesmi.


Most a belső tulajdonságokról pár szót:az egyik legfontosabb szerintem, hogy ne próbálj meg beállni a "menőgyerekek" sorába. Inkább ne legyél te a partiarc minthogy felvegyél egy erőltetett szerepet - megjegyzem a megjátszott bunkóság a normális lányokat taszítja. Legyél te az udvarias, aki segítőkész és kedveseket mond. Nálam a humor egy nagy pozitívum, de ha nem is vagy kifejezetten szellemes, akkor is érdemes megpróbálnod egy pozitív, kellemes légkört teremtened magad köré. A jó beszélgetések nagyon fontosak, ezen alapul a legtöbb szimpátia, és onnantól, hogy valakinek szimpatikus vagy máris szebbnek lát, ami visszatérve a külső megjelenéshez újabb előny :)


Nem véletlenül írtam ennyire általánosan, hiszen hiába írom, h mondjuk nekem egy álompasi ilyen meg olyan magas a haja meg amolyan színű a szeméről nem is beszélve az neked nem sokat segítene, remélem ez így hasznosabb volt :)


Még egy bónuszpont, ne legyen mindig nálad a telód, mert alig tudom összeszámolni hányszor láttam már olyan helyes fiút, akivel szemkontaktust sem lehetett teremteni mert végig a mobilját bámulta :D


17/L

2016. febr. 19. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!