Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Valami tanácsot tudtok ezzel...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valami tanácsot tudtok ezzel szemben adni nekem légyszíves?

Figyelt kérdés
20 éves fiú vagyok, az exem 16 éves.. Pár hete szakítottunk, tartott az egész 3 hónapig pontosan. Sok volt a túlagyalás a kapcsolatban, jelentéktelen dolgok túlkapása. Meg a korkülönbség akárhogy is, de kiütközött, tapasztalatlan volt, meg az is. Én voltam neki az első is szexuális téren. Macerásan váltunk el másodjára, elsőre nagyon szépen zártam le az egészet, másodjára facen beszélgetve hülyéskedtem vele, és ebből annyit vett le hogy én lek*rvázom. Plusz haverom is aki próbált minket újra összehozni. Állítólag ő is direkt azért ment bele a szakításba, mert nekem jobb lesz így. Nos a fő probléma az, és nem csak ehhez a helyzethez adódhat ilyesmi. Van ez a tipikus kibeszélés az ember háta mögött, facen olyan képeket kirakni, vagy idézeteket amik rám utalnak, hogy az én becsületességem kb. egy nagy semmi, meg hogy mi lenne ha nem találkoztunk volna? A válasz rá, hogy nyugodt életem, ilyesmik.. ez a facen tesszük azt hogy boldogok vagyunk, meg minden de belülről rohadunk. Kérdés. Miért nem tud leszállni rólam? Idegesít, hogy így megy a célozgatás, ha valami baja van jöjjön elém és mondja az arcomba.

2015. dec. 14. 21:39
 1/4 anonim ***** válasza:

Csak beszélj vele erről.


Kérd meg, szépen, udvariasan, hogy téged ez bánt, sajnálod, bánod ami történt, és írd le neki, hogy fog nálad jobbat is találni!(Még akkor is ha szerinted nincs így, és nyilván nincs így.:D)


Vagy pedig tiltsd le, vagy valami, és ne foglalkozz vele, töröld ki az életedből, magával meg azt csinál amit akar, illetve a falán is. Ettől nem fognak az emberek másképp tekinteni rád, inkább őt fogják rinyáló kislánynak nézni.

2015. dec. 14. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Azért mert 16 éves kislány akit valószínűleg bánt az egész(, ráadásul te voltál neki az első szakítása?)

Egyébként írd meg neki ezt amit az utolsó mondatodban leírtál nekünk.

2015. dec. 14. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Vagy like-old be a posztot és írj valami vicces dolgot alá.
2015. dec. 14. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ez a női szakítás feldolgozási folyamat része :D Tetejében közrejátszik az is hogy 16 évesen még elég impulzív az ember. A legegyszerűbb az, ha nem foglalkozol vele. Az ilyesmit többnyire úgyse veszik komolyan, aki pedig ismer az végképp nem. Arról nem is beszélve, hogy mennyire hidegen tudnak hagyni mindenkit az ilyen jellegű megnyilvánulások :D Idővel úgyis abbahagyja.
2015. dec. 23. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!