Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » 15 vagyok nem smaroltam meg...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

15 vagyok nem smaroltam meg legyszives valaki ertelmes elmagyarazna hogy pontosan mit kell csinalni? Valaszokat elore is kosz

Figyelt kérdés

2015. aug. 30. 15:14
 1/8 anonim ***** válasza:
EZT KELL CSINÁLNIJE!
2015. aug. 30. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Fiú vagy lany vagy?
2015. aug. 30. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Fiu
2015. aug. 30. 15:44
 4/8 anonim ***** válasza:
majd jön nem kell ezen magyarázni
2015. aug. 30. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ne számíts rá hogy elsőre jól fog menni, rá kell érezni. Az első a legszebb és a legrosszabb is egyben: "mintha egy porszívóba dugtam volna a nyelvem, és egy harcsa nyalt volna ki belőle."(Egyik haver aki egy olyan lányt csókolt meg akinek az volt az első.)
2015. aug. 30. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Na. Amennyiben a masik fel mar csinálta es tapasztalt te ne csinálj semmit! Nyisd ki a szádat es hagyd hogy o csinalja es esetleg probald utánozni. Ha mindketten kezdok vagytok az mas. Irj privatot es megprobalom elmagyarazni
2015. aug. 31. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Olyan öreg vagyok, és olyan rég volt, már el is felejtettem.
2015. aug. 31. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

először csak a másik fél ajkát kapd be az ajkaiddal, cserélgesd hogy egyszer a felső ajak utána az alsó. aztán pedig tedd át a nyelved az ő szájába, és majd ő is a tiédbe. :)

lényeg hogy ne dugd egyből a nyelved a szájába mert az nagyon kellemetlen :D először csak az ajkak.

2015. szept. 5. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!