Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy kozoljem, hogy nem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy kozoljem, hogy nem szeretnek vele talalkozni?

Figyelt kérdés
Tobb, mint fel eve beszelek egy lannyal, es meg soha nem talalkoztunk. Tudom, hogy mar reg tul kellett volna ezen esni, mert a fel ev nem keves ido.. O amugy mar tobbszor is mondta, hogy szeretne velem talalkozni, vagyis minden esetre utalasokat tett ra, most pedig konkret talalkozot kert tolem, de en oszinten egy kicsit felek, es tenyleg nem szeretnek talalkozni. Ezt most hogy kozoljem ugy, hogy ne bantsam meg ilyesmi?

2016. febr. 8. 14:12
 1/8 anonim ***** válasza:
40%
fél évig húztad az agyát...itt már nincs más út mond meg neki egyenesen..igyis ugyis fajni fog neki mert atbasztad
2016. febr. 8. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Figyelj! Már úgyse tudsz mit tenni! Ha tényleg nem szeretnél talizni vele, mondd meg neki hogy nem szeretnéd. Egyébként ha szépen ha csúnyán közlöd ígyis úgyis fájni fog neki.
2016. febr. 8. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

"Bocs, de nem szeretnék találkozni."


Egyébként mi bajod lesz tőle, ha mégis?

2016. febr. 8. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Mi a sz... Ert huztad eddig az agyát? Es mitol felsz?
2016. febr. 8. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Én nem értem, hogy miért vagytok ilyen bunkó besz.-ik már bocs.

Neked milyen érzés lenne fordítva, csak gondolkozz ezen, aztán szépen legyen annyi becsület benned, hogy megmondod annak a becsapott lánynak, hogy csak játszottál vele.

2016. febr. 8. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nem értem miért vagy beszari. Miért nem akarsz vele találkozni?! Ez nem randi, semmi, baráti összejövetel. Ennyi. Nem értem. És mégis mitől fosol?!!?


De ennyit kell mondanod: "Nem szeretnék veled találkozni.". Ennyi.

2016. febr. 8. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Növesszél már tököt létszíves, és próbálj férfi módjára viselkedni. Szegény lány koslat utánad hónapokon keresztül, és annyi nincs benned, hogy adsz neki egy esélyt. De tudod mit, ha nem is akarsz adni legalább lenne annyi vér a pucádban, hogy megmondod neki. Férfinak születtél, de félsz...eszem megáll hol tartunk manapság. Ja, és ezt mint egy 18 éves srác mondom...
2016. febr. 8. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy úgy kéne, hogy először is megmondod neki, hogy barátságnál nem érzel többet./ Vagy hogy te csak baráti találkozót szeretnél.

Amúgy szerintem a lány, azért szeretne veled ennyire találkozni, hogy eldöntse, szeretne e tőled valami többet vagy sem (és ezt csak élőben lehet teljesen eldönteni).

De igazából én sem értelek... Ha fél éve beszélgetsz a lánnyal, akkor gondolom, hogy kedveled (min. barátilag) és ha az ember kedvel valakit, akkor valószínűleg találkozni is szeretne vele.

De, ha annyira félsz az elő beszélgetéstől meg, hogy kettesben vagy vele,akkor hívd 1-2 barátodat (lányt és/vagy fiút).

Ám, ha még így sem vonz nagyon a találka vele, akkor mond meg neki kerek perec. De ne is reménykedj abban, hogy nem fog fájni neki vagy, hogy nem fog rád haragudni, mert fél év az sok idő... és ennyi ideig húzni... Amúgy mivel tudtad mindig "lerázni"? (Csak azért, mert szerintem ez elég hosszú idő.)

Hogyha szeretnéd egy kicsit enyhíteni a fájdalmát miután leírtad neki, hogy nem szeretnél vele találkozni, engedj egy kicsit a "férfi"egódból és mond meg neki, hogy félsz az vele találkozni. Ha rákérdez, hogy miért, akkor legyél vele őszinte (legalább mostantól).


Sok sikert! :) (Vagy nem is nagyon tudom,mit kéne ide írnom.)

2016. febr. 8. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!