Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mondjam meg a barátomnak ha...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mondjam meg a barátomnak ha többet szeretnék vele találkozni?

Figyelt kérdés
1,5 hónapja vagyunk együtt, főleg az első pár hétben mindig találkoztunk amikor lehetett, meg folyton beszéltünk fb-n, ha éppen nem voltunk együtt. Most viszont alig keres, és a találkozásokat is én kezdeményezem. Tudom, hogy a kezdeti lelkesedés előbb-utóbb elmúlik de nekem ez nagyon kevés. Meg mondjam neki, hogy én többet szeretném látni vagy nem jó ötlet erőltetni?

2015. okt. 6. 17:47
 1/3 anonim ***** válasza:
Elég érdekes, hogy ő meg csak fel se hozza a találkozót ha jól értettem. Mióta ismeritek egymást? Hogy indult a kapcsolat. Például az enyém két éves barátságbol szövődött. Szóval nekem igazából semmit nem ciki megkérdezni tőle :D
2015. okt. 6. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Régebb óta ismertük egymást felszínesen, de csak nyáron kezdtünk el több időt együtt tölteni. Azért is esik rosszul, mert az előző barátomnál is az volt, hogy én sokkal több együttlétet igényeltem volna :/
2015. okt. 8. 19:41
 3/3 anonim ***** válasza:
Azt ajanlom,hogy csinald az ellenkezojet, vqgyis kicsit legyel elerhetetlen,ne kezdemenyezz talalkozot se. Hidd el majd eszreveszi es akkor rajon,hogy milyen rossz nelkuled
2015. okt. 8. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!