Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek baráti gesztusból...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek baráti gesztusból vegyek Valentin napra valami kis ajándékot, egy lánynak akit alig ismerek?

Figyelt kérdés

Ráadásul nem tudok vele rendesen beszélni, mert német és csak keveset tudok németül de minden héten találkozunk vele, mert bolti eladó és mindig nála fizetek. Keveset tudok még róla. Azt nem tudom, hogy van-e barátja .Ha meglát messziről mindig mosolyog és köszön, akkor is ha 5-6 emberrel hátrébb állok a sorában. Mindig meg kérdezem, hogy van, akkor mindig mondja hogy most épp jól, vagy nem túl jól mert fáradt vagy fáj a feje stb. engem is megkérdez és mosolyogva köszön el .

Egyébként tetszik.


2016. febr. 11. 20:09
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ne vagy max valami kis dolgot. Egy szál virág stb
2016. febr. 12. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szerintem pont, hogy inkább a virágot hanyagold, mert azt a kapcsolatban élő fiúk adnak a párjuknak, vagy a kiszemelt lánnyal járni akarók fiúk adnak az adott hölgynek.


Most tegyük félre azt a tényt, hogy esetleg te is járni szeretnél azzal a lánnyal... Nem kell még, hogy felfedd ezt a szándékodat, meg különben sem tudhatod most még, hiszen alig ismered!


Inkább egy képeslapot adj neki, olyat, ami nem szívecskés, vagyis nem igazi valentin-napi. De utal arra, hogy ő nő, és ezt te észrevetted. Vannak vicces képeslapok, amik a lányokat figurázzák ki, de nem sértő módon, pl. ilyet.

Írd bele a telefonszámodat, és hogy örülnél az sms-ének.

Így már fel tudod vele venni a kapcsolatot munkán kívül is, és egyből kiderítheted, hogy van-e barátja, vagy pedig, hogy nyitott-e rád.

2016. febr. 13. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Persze azért azt beleírhatod, hogy Boldog Valentin napot!
2016. febr. 13. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Mondjuk sok reményt ne fűzz hozzá, ha alig tudsz németül, bocs! De nem valószínű, hogy így akarna bármit is tőled. Akkor igen, ha ő egy csúnyácska lány lenne, akin átnéznek a fiúk, ebben az esetben számításba venne annak ellenére is, hogy alig tudnátok rendesen beszélgetni.

De feltételezem nem ilyen lányról van szó.

2016. febr. 13. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nem találkoztam vele, szóval nem sikerült a dolog. Egyébként a 3. válaszolónak : Szép csaj, teltkarcsú, nem fogpiszkáló, se nem túlsúlyos . pont aranyközép út nálam .
2016. febr. 13. 21:13
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem baj, adhatsz neki bármikor egy lapot.
2016. febr. 13. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!