Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az gáz ha volt már 6 fiúm és...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az gáz ha volt már 6 fiúm és 15 éves vagyok?

Figyelt kérdés
Még szűz vagyok, és nem is tervezem még elveszteni.
2016. febr. 12. 16:40
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Igen.
2016. febr. 12. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim válasza:

Hát... így szerintem nem gáz.


15/L

2016. febr. 12. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:

Igen gaz vagy!! En ezzel nem dicseketnek..

Mikor kezted a fiuzast 11 evesen gyonyoru...

2016. febr. 12. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
Inkább az a gáz, hogy ezt megkérdezted, meg hogy r..bancozol. Hadd világosítsalak föl, a r..banc és a k..rva szinonimák. És azokra használják, akik pénzért szexelnek. És senkinek semmi köze ahhoz, hogy egy adott tinilány hányszor és hány emberrel fekszik le egy héten, ez magánügy.
2016. febr. 12. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:
Egyszer se felüdtem le senkivel, kitűnő tanuló vagyok smink és "mindenem kint van" ruha NÉLKÜL..
2016. febr. 12. 18:39
 16/21 anonim ***** válasza:

Innentol mar annak szami 15 eves lany vagyok baratom se volt meg.

Bocsi az ekezetekert.

2016. febr. 12. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Én ma már semmin nem lepődök meg...(nem bántásból) Szintén 15 vagyok és még nem volt barátom, de nem is kell elsietni.
2016. febr. 12. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

#15: Nem látom az összefüggést a kérdésed és aközt, hogy milyen tanuló vagy :)

Egy ribi is lehet 5-ös tanuló és egy erkölcsös lány is 2-es...

2016. febr. 12. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
#18 ezzel az "5-os tanulo vagyok" szoveggel probalja vedeni magat azert hogy ne gondoljunk olyat hogy ribizli vagy ribizli lesz kozben az lesz belole..!
2016. febr. 13. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 feels_so_alone ***** válasza:
Szerintem nem...és hagyd a sok parasztot...mert arra mit mond a sok nagyokos, ha egy lány nem pénzért csinálja, de sok emberrel lefeküdt? Nevetséges, hogy már ez az oldal is a beszólogatásról szól.Mindenki máskor kezdi, és szerintem az is lényeg hogy milyen időközönként váltogatod, ilyesmi...ne haragudj, de az ötös tanulós szöveg hülyeség volt picit, de megértem hogy védeni akartad magad...ameddig nem b_szatod meg magad 15 évesen, addig kb. szerintem mindegy...
2016. máj. 25. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!