Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hány évesen ideális jarni...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hány évesen ideális jarni valakivel vagy randizni? És az nagyon ciki ha már 13 éves leszek és még nincs fiúm?

Figyelt kérdés
Szeretnék már fiút, de még nem jött össze. De ha ismer valaki normális 13 14 éves fiút irjon.
2015. júl. 28. 01:06
 1/6 anonim ***** válasza:
Természetes a korodból fakadóan, hogy szeretnél, de hidd el, nem késtél le semmiről. Majd eljön az ideje mindennek. Ne azzal kelj minden nap, hogy kell egy barát, és nem fog sok időnek tűnni, mikor betoppan. Nyilván mindenki ismer normális 13-14 éves srácokat, de nem kéne egy távolsági kapcsolat elsőnek. Majd lesz körülötted is neked való.
2015. júl. 28. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ez legyen a legnagyobb problemad az eletben es ne tudd meg milyen fiu miatt szenvedni!
2015. júl. 28. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Kill The Sexplayer ***** válasza:
13%
Tudod, mit csinálj? Írd fel ezt egy papírra, kívánj magadban, aztán gyújtsd fel a házat és öld meg magad, mert ez senkit nem érdekel. Mi volt a kérdés? "Lennétek kerítői egy 12 évesnek"?!
2015. júl. 28. 03:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Kecske112111 válasza:
80%
Amugy ne ez legyen a legnagyobb problémád tényleg lesz abbol eleg igaz 13 évesen volt egy barátnőm és jól elvoltunk de rajotunk hogy egy kicsit meg korai es most 17 évesen megint egyut vagyunk es tenyleg ráérsz még.Ha most szerzel fiú barátot akivel jobban lesztek akor talan mar nem kell annyit gondolkodni ezen.És Te Még Bőven rá érsz ezel a kerdesel
2015. júl. 28. 04:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A komolyabb kapcsolatok 16-18 év és attól felfelé kezdődnek, legalábbis szerintem. Nem mondom, hogy két 14 éves nem szeretheti egymást szívből, de ritka az olyan. Nem jellemző, hogy akik tizenévesen megismerkednek, később családot is alapítanak. Nem mondom, hogy nincs ilyen, de nem gyakori. Nekem abban sincs ellenvetésem ha 12 évesek "járnak", feltéve ha nem mennek tovább puszinál, ölelésnél és kézen fogva sétálásnál. Továbbá CSAK akkor "járjanak" ha valóban jól érzik magukat együtt és nem a környezetük elvárásból vannak együtt, mert "ciki" ha nincs barátjuk/barátnőjük... Így még aranyosnak mondható, elfér, mint jó gyerekkori emlék. :P 14 évesekről ugyanez a véleményem, csak ott már a csók is belefér. Én azt mondom 16+ évesen sem kéne semmit elsietni vagy "menőségből" járni valakivel, de onnantól már a legtöbb embernek más igényei is vannak, és jó esetben el tudják dönteni milyen kapcsolatra vágynak, részben kialakult az értékrendjük. Ne foglalkozz senkivel, aki cikiz érte, hogy még nem volt barátod! :) Semmi közük hozzá. Ha később találsz egy hozzád illő fiút ő is sokkal többre fog becsülni, amiért volt benned tartás. 17/L
2015. júl. 28. 04:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
53%
13 évesen nem kell ilyenen gondolkodni ..babázzatok vagy mit tudom én , de milyen világ az ahol már ennyi idősen ezen jár az emberek esze ?? Jézusom ... Szerintem az a ciki h ilyennel foglalkoztok ennyi idősen !
2015. júl. 28. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!