Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok/fiúk! Nektek van...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok/fiúk! Nektek van (illetve volt) 7-8. -os korotokban olyan fiú/lány a környezetetekben akire nem azt mondtátok, hogy szép/helyes, hanem egyenesen dögös? 😍 kort kérlek írjatok!

Figyelt kérdés

Nekem van egy ilyen osztálytársam, aki egyenesen lélegzetelállítóan néz ki :D


13/L


2016. febr. 13. 20:59
 1/9 anonim ***** válasza:

Maximum a lanyok dogosek, legalábbis szerintem a fiúkra ezt nem mondjuk :D


Es nem, nem volt


16/L

2016. febr. 13. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Pedig ez a fiú tényleg az 😂 legalábbis én teljesen beleestem... Egy gödörbe. Mert őt bámultam. Na jó, vicceltem :D szóval tetszik, na :D
2016. febr. 13. 21:16
 3/9 anonim ***** válasza:
Külsőre nem igazán szoktak megfogni az emberek, de ennyi idősen volt egy fiú akibe fülig szerelmes voltam, de nem a kinézete miatt:) 18l
2016. febr. 13. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Ez aranyos :) nekem a fiú viselkedése, kinézete egyaránt megfogott :D kár, hogy ő nem kedvel engem :D
2016. febr. 13. 21:35
 5/9 anonim ***** válasza:
Ezt a gödörbeesőset mond el neki... :DD én sírok rajta, igaz lány vagyok, de ha ezt nem értékeli... :D
2016. febr. 13. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
hát énis 13 vagyok....sajna mindig valami megkaparinthatatlan fiut szemelek ki magamnak <3 JB <3
2016. febr. 13. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Az a gond, hogy egyetlen egy lányt enged igazán közel magához, mégpedig azt, aki tetszik neki... (inkább szerelmes belé) régen beszélgettem vele, eleinte úgy érzem mind a ketten élveztük, aztán felhoztam olyan témákat amik neki nem tetszettek, (de egyszerűen nem bírtam ki, hogy ne kérdezzek rá ezekre a dolgokra...) és egyszer csak nem válaszolt, el sem olvasta amit írtam majd végül meg sem kapta (nem tudom miért) pedig rendszeresen fent van, és beszélget a lánnyal aki tetszik neki. Tudom, nagyon nyomultam. Eleinte jó ötletnek tűnt, és volt, hogy felvidultak a délutánaim miatta, de azóta már nagyon megbántam...
2016. febr. 13. 23:23
 8/9 A kérdező kommentje:
Szóval én megmondanám neki, de nem tudja pontosan, és közvetlenül, hogy mit is érzek iránta, mert gondolom sejt valamit, hogy tetszik, stb., de úgy konkrétan nem vallottam be neki, mi is a helyzet. Meg aztán...nem is vagyunk olyan közeli... Sőt. Az se. Nem is vagyunk barátok :D legalábbis ő biztos nem mondana kettőnket annak... :/
2016. febr. 13. 23:42
 9/9 anonim válasza:

Hmm...

Hát akad egy emberke kinek megfogott a kinézete,de nekem maga az "emberke" tetszik a legjobban...már 3 éve ennek és nem tudok kiszeretni belőle,bár nem is akarok. ^^

13/L

2016. febr. 15. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!