Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire normalis, hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire normalis, hogy mindig próbálom eltakarni a számat, foleg ha egy velem egyidős fiu van a közelben/jon szembe?

Figyelt kérdés

Most, télen, ha az utcan sétálók, akkor meg viszonylag könnyű, mert nagyobb a salam es eltakarom vele a számat (feljebb huzom)

De ha nincs raktam sál, akkor nem tudom ezt megoldani es ilyenkor inkább mar nem is merek ránézni a sracra.


Ez mennyire normalis?


( azert probalom eltakarni a szamat, amikor csak lehet, mert van egy kis rés a 2 ajkam között es ezt nagyon nem szeretem, ha tükör elott megprobalom, akkor sikerül becsuknom, de nem tudom ugy tartani

sokaig)


Kort es nemet is legyszi


16/L



2016. febr. 13. 21:03
 1/7 anonim ***** válasza:
ha a res egeszen pici akkor helyes is tud lenni. :)
2016. febr. 13. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

szerintem inkább csak felhivod rá a figyelmet ezzel, nem hiszem h ez bárkinek feltünne

viszont ha a kezedet a szád elé rakod vagy bárhova az arcod könyékre miközben beszélsz, az bizonytalanságra, esetleg hazugságra utal ugyh erre figyelj oda

18l

2016. febr. 13. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

A kezemmel nem szoktam eltakarni :)


Csak sállal, de azt is csak feljebb húzom


Ha nincs lehetőségem sállal takarni, akkor 'csak' nem nézek ra a sracra ( ritkan beszélgetek fiúkkal, akkor ránézek :) )

2016. febr. 13. 21:18
 4/7 anonim ***** válasza:
Láttam egy lányról képet akinek egy akkora rés volt mint annak a kis normál füzet vastagságának a fele... (na érted... :D) és nagyon bájos volt... Sőt nagyon dögös :)
2016. febr. 13. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
4. Tudsz kepet linkelni? :D :)
2016. febr. 13. 22:25
 6/7 anonim ***** válasza:

És miért baj ha rés van köztük,én is van hogy azzal veszem a levegőt például mert megvagyok fázva és lihegek.

De a lényeg hogy nem zavar,ha valakivel beszélek nem a száját nézem 16/F

2016. febr. 13. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én addig cseszegetnélek, amíg abba nem hagynád. Szeretem amikor van ilyen kis rész, nagyon cuki tud lenni. :)
2016. márc. 25. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!