Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 18/F Mit tegyek ha életem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

18/F Mit tegyek ha életem szerelme szakitani akar? Normális válaszokat kérnék, köszönöm!

Figyelt kérdés
akiért meghalnék ha elvesziteném,azt gondolja hogy én amikor nem vagyok vele akkor maszturbálok otthon vagy ilyesmi,persze ez nem igy van mert ő engem teljesen kielégit és nincs erre szükségem én elmondtam neki százszor hogy ne aggodjon mert ez nincs igy , de őt ez idegesiti...azt gondolja hogy nem elégit ki teljesen és ezért én ezt csinálom, ezért ő szakitani akar mert egy hazugnak néz.

2016. febr. 1. 16:39
 1/5 anonim ***** válasza:
Egyáltalán miből gondolja azt h masztizol?
2016. febr. 1. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
mindenki maszturbál kapcsolat mellett is, csajok is, fiúk is, mert másfajta élvezetet nyújt, nincs ebben semmi, engem sosem zavart... inkább a barátnőd gondolkodásával van baj
2016. febr. 1. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha szakítani akar, úgyis szakítani fog..
2016. febr. 1. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Jesszus milyen baratnod van? Eszem megáll... Amúgy kerdezd meg tole hogy mit csinalj h ezt elhiggye?
2016. febr. 1. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
bacatok töbet:D
2016. febr. 1. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!