Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire fontos a zenei...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire fontos a zenei irányultság a párkapcsolataitokban?

Figyelt kérdés
Ti zenei ízlés alapjan kerestek párt vagy teljesen lényegtelen?
2016. febr. 14. 16:43
 1/4 anonim ***** válasza:

Lényegtelen, de jó ha hasonló az izles :)

Én a rockot szeretem és ha a párom nyálas zenéket szereti vszinű,hogy nem jön el velem egy rock koncertre 16L

2016. febr. 14. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem mondom, hogy ez a fő dolog amit nézek egy lányban de sokmindent elárul valakiről hogy milyen zenét hallgat.
2016. febr. 14. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Előzőnek igaza van. +1 pont oda :) Mondjuk egy metál zenét hallgató csajjal, nem hiszem h összejönnék, mert nem olyan az ízlésem
2016. febr. 14. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Nem ez alapján keresek, de azért fontos az ízlés. Ugyanis a zenei ízlés nem csak a zenét jelenti, hanem általánosságban az ízlést, az ízlés pedig sok egyéb mindent rejt. Gyakorlatilag az ízlés a lelkünkből egy darab, és sok mindent megmutat az, hogy kinek mi tetszik, vagy mi nem. A jellemre is következtetni lehet belőle. Az eltérő zenei ízlés igen gyakran eltérő világnézetet, világlátást, életfilozófiát, habitust is takar. Egy kapcsolatban a hasonló életvitel, életfilozófia pedig elengedhetetlen. Lehetne sorolni a példákat: Ha én keresztény rockot hallgatok, akkor aligha lesz jó kapcsolatom egy olyan lánnyal, aki meg olyan zenéket, ahol a szabadszerelemre, kábítószerezésre buzdítanak vagy azt éltetik.
2022. aug. 22. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!