Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem vagyok elég fontos...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem vagyok elég fontos senkinek?

Figyelt kérdés
Nekem mindog fontosabb mindenki,mint én őnekik. Miért van ez? Túl odaadó vagyok? Ha bunkó lennék tényleg többet érnék el? Komolyan az jön be mindenkinek? A flegma,nagyszájú sminkelt plazacicák?
2016. febr. 4. 20:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Az odaadóság előnyt jelent, a flegmaság meg hátrányt. Más oka lehet...
2016. febr. 4. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nekem fontos vagy. Vigyázz magadra, nélküled nem lenne ugyan olyan az élet.
2016. febr. 4. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
én pont az ilyeneket szeretem
2016. febr. 4. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Én keresek olyan lányt, aki fontos lenne nekem, de még nem volt rá jelentkező :)
2016. febr. 4. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Velem ugyanez a helyzet csak fiú vagyok. Minden alkalommal rá kell ébrednem hogy közel sem vagyok olyan fontos a másiknak mint ő nekem. Úgy szeretném hogy egyszer én is nélkülözhetetlen legyek valaki számára :/

Nincs azza lsemmi baj hogy odaadó vagy, egyszerűen csak a másik fél nem tekintette annyira komolynak a dolgot mint te. Legalábbis én ezt tapasztaltam..

2016. febr. 4. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Mi értelme annak ha ilyen vagyok,ha csak fájdalmat kapok cserébe? :D
2016. febr. 4. 20:22
 7/11 anonim ***** válasza:
Rossz emberre pazarlod az energiádat.
2016. febr. 4. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Szerintem ez a körülményektőll is függ mármint pl a baráti tásaságtől.Mindenhol vannak nagymenők,kedvesek kamugépek, stb.Szerintem észre veszed ha nem olyan baráti társaságba vagy amilyet te szeretnél.Én pl az olyan társaségot szeretem ahol megértőek az emberek nem pedig mondasz valamit és akkor egyből elkezdenek fikázni meg minden hogy.De szerintem töbnyire a társaságtől függ,nekem is pl ha van valami gondom jobb szeretném elmondani olyannak aki komolyan veszi a dolgokat nem pedig elhülyéskedi
2016. febr. 4. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Mit adsz oda? :)
2016. febr. 4. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Hogyan nézel ki?
2016. febr. 4. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!