Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha le lenne beszélve egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha le lenne beszélve egy lánnyal egy randitok és utána 2-3 napra rá egy bulin kavarna egy sráccal (smárolna) elmennétek a randira?

Figyelt kérdés
Azt mondja ne izéljek nem jelentett semmit és nem is voltunk még együtt ergo nem megcsalás. ELnéznétek? én azért pipa lettem egy kicsit...

2016. febr. 14. 22:15
 1/10 anonim ***** válasza:
65%

Én személy szerint nem, mert biztosan jobb nálam az a pasi. Persze ott van a másik oldal is, hogy még nem vagytok együtt, semmilyen téren nem kötődtök egymáshoz, miért ne csinálná?


22/F

2016. febr. 14. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Én személy szerint utálom az ilyet talán a féltékenység miatt egy kicsit, még ha eddig nem is találkoztunk
2016. febr. 14. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
91%
Ha egy pár perces kaland miatt kockáztatta a kialakulóban lévő kapcsolatotokat akkor annyira nem lehetett fontos neki.
2016. febr. 14. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Meh, inkább nem, mint igen, ha ennyire nem számít neki...Tény, hogy nem megcsalás, de a bizalom már itt kezd kicsit botladozni pedig még semmi el sem kezdődött ^^
2016. febr. 14. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 opened paradise ***** válasza:
Nem haragudnék,nem voltunk együtt,nem is piszkálnám vele,de nem. Az annyi volt.
2016. febr. 15. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
55%
Elmennék, de azért beszélnék vele róla.
2016. márc. 7. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
0%
Fűzd meg!! juss el vele az ágyig aztán dobd.. legyél olyan vele mint ő volt veled .. oké nem volt köztetek semmi meg semmi extra de akkor is hamár veled randizott volna miért smárol mással ? Helyedbe nem foglalkoznék az ilyennel De te tudod Sok sikert !! :)
2016. márc. 7. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Trevenor ***** válasza:

Dehogy mennék.

Természetesen nem megcsalás, ugyanakkor én meg nem vagyok köteles elmenni a randira. Ennyi.

2016. szept. 30. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Én sem mennék.

Max azért, hogy kifejtsem a véleményem és ott hagyjam.

Ennyit nem ér meg.

Nem megcsalás, de ha én valakinek megígérek egy randit, akkor közbe nem megyek máshoz. Szerintem ez alapvető lenne. De ezekszerint csak lenne.

2016. szept. 30. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
offos
2016. szept. 30. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!