Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit tegyek? Van egy szép lány...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Van egy szép lány aki nagyon tetszik, de nagyon önbizalom hiányos és hiába mondom neki hogy szép csak elmosolyodik és rázza a fejét utána pedig olyan szomorú fejet vág és nem tudom mit tegyek hogy higgyen nekem.

Figyelt kérdés
2016. febr. 11. 18:09
 1/7 anonim ***** válasza:
szereti ezt hallani tőled
2016. febr. 11. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

*oh my god megint itt van ez a perverz lúzer a keresetlen bókjaival, hogy rázzam le? Na mindegy megrázom a fejem, aztán siralmas fejet vágok, hátha akkor elmegy*


Viccen kívül, ennyi az interakció köztetek? És utána?

2016. febr. 11. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szomorú hogy ilyen ronda fiúnak tetszik mint te.
2016. febr. 11. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Igazából azt mondja hogy helyes vagyok meg tetszek neki van hogy hozzám bujik, megölel de mikor azt mondom hogy milyen szép mindig ez van.
2016. febr. 11. 19:07
 5/7 anonim ***** válasza:
Akkor ne mond neki, hogy szép, és nem fogja ezt csinálni.
2016. febr. 11. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A gond az, ha túlzásba viszed a bókolást, imádatot akkor egy idő után a csaj legjobb esetben is csak szerethető kiskutyájaként fog kezelni.
2016. febr. 11. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem hagyd a p"csába.
2016. febr. 11. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!