Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy adjam úgy a fiú tudtára...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy adjam úgy a fiú tudtára azt, hogy nem szeretnék tőle semmit, de nem szeretném megbántani?

Figyelt kérdés

Van az osztalyban egy fiú, aki pénteken bevalotta, hogy tetszem neki. Már küldött hülye kis videót is és ajándékot is kaptam valentin napra. Már mondtam neki, hogy nem szeretnék senkivel sem semmit, de ő még így is próbálkozik. Igazából elég jóban vagyunk/voltunk de nem olyan rég óta és nem is olyan szoros a kapcsolat. Valaki legyenszíves segítsen mert nem vagyok egy szívtelen döh és nem akarom megbántani, ahogy azt velem tették nem is olyan rég.


14/lány



2016. febr. 15. 21:41
 1/2 anonim ***** válasza:

"Nézd, látom, hogy próbálkozol, és nagyon szép is, viszont azt hiszem, mi nem igazán illünk össze/nem működne ez köztünk, úgyhogy talán hanyagoljuk a dolgot. Remélem megértesz."

Szerintem korrekt lekoppintás, ha egy lány ezt mondaná nekem, valószínűleg én se sértődnék meg. Ha meg ezután is próbálkozik, határozottan mondd meg neki, hogy nem érdekel téged, és hagyjon békén.

2016. febr. 15. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm! És külön jó,hogy egy fiútól kaptam a választ!
2016. febr. 16. 20:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!