Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon zavar, hogy a barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon zavar, hogy a barátom éjszaka felébreszt azzal, hogy hozzám bújik, de nem akarom megbántani. Hogy adjam a tudtára?

Figyelt kérdés

Barátom nagyon bújós,és ezt nagyon szeretem benne,de csak nappal.

Jó összebújni délutánonként,esetleg este alvás előtt,de nagyon rosszul alszom összebújva.

Ez esténként állandó problémaként áll fenn,mert pl. megnézünk egy filmet összebújva,ez nyilván jó,de film után ha én oldalra vágódok és alszok,akkor ő rendszerint megsértődik.

Vagy a másik,hogy ha én alszok,és elkeveredik mellőlem,akkor rárakja a derekamra a kezét,és magához húz,és normális barátnő ennek örülne,de én viszont felébredek rá,aminek az a következménye,hogy nem tudom rendesen kialudni magam.

A kérdésem az,hogy hogyan tudnék előhozakodni a témával úgy,hogy ne sértődjön meg? Nyilván mondtam már neki,de mindig egy kisebb vita volt a vége. Valami más módszer kellene..

17L és 21F

(Nem igazán tudtam,hogy ebbe a témakörbe,vagy a "Tini kapcsolatokba" írjam,de végül ez mellett döntöttem,mert talán itt a felnőttek jobb tanácsot tudnak adni.)



2015. aug. 26. 21:00
 1/9 anonim ***** válasza:
Rugd le az ágyról húzz anádba!
2015. aug. 26. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem te vagy az egyedüli, én is gyűlölök összebújva aludni, melegem van, nem kapok levegőt, izzadok, nem tudok szabadon aludni. Mondjuk én legalább rugdalózok, takarót lopok és kitúrom a másikat, így éppen ellenkezőleg, örülnek, hogy nem kell összebújni aludni. :D


Mindenesetre nem normális, hogy nem tudjátok megbeszélni felnőtt emberek módjára, hanem megsértődik, vitázik. Hány éves, 4?

2015. aug. 26. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
"Drágám, szeretném kialudni magam nyugodtan az éjjel. De, ha megérintesz, magadhoz húzol, ez nem megy. Gondolom nem szeretnéd, hogy emiatt veled legyek nyűgös másnap." :)
2015. aug. 26. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
36%
Senki sem szeret összebújva aludni, csak senki nem meri megmondani a másiknak, ezért egy csomóan szenvednek.
2015. aug. 26. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Az en pasim detto ugyanez vissont odaig mar eljutottam vele h szombaton reggel ne bujjon hozzam, ne olelgessen mert baromira nem akarok hetvegen koran felkelni, megertette volt egy kis durci de a vegen felfogta h nekem ez nem jo.
2015. aug. 26. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Úgy próbáltatok már aludni, hogy egymásnak háttal, de a hátatok vagy csak derekatok összeér? Én pl úgy szeretek, mert van helyem szabadon létezni, de mégis érezzük a másikat. Sokkal fenntarthatóbb hosszú távon, mint a konkrét összebújás, több tered van, ha valaki épp a hátára akar fordulni, akkor is működik, mert akkor meg az oldalához ér a másik háta, stb.
2015. aug. 27. 04:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Én se tudok összebújva aludni, bár szerencsére a barátom se :D elalvás előtt összebújunk pár percre, majd szép álmokat kívánunk és elengedjük egymást, így mindketten tudunk normálisan aludni :D Ha éjjel pont ugyanakkor ébredünk fel (ő is felszokott ébredni, meg én is minimum 2x) akkor megsimogatjuk egymást vagy adunk egy-egy puszit aztán vissza alszunk :)
2015. aug. 27. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Tedd vele te is ugyanezt, hátha rájön.
2015. szept. 16. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én és a barátnőm szeretünk így aludni, ilyenkor nem takarózunk be, mert melegítjük egymást, nagyon jó érzés. :-)
2020. ápr. 25. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!