Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy lány focizik és jó...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy lány focizik és jó alakja van azt miért nézik le?

Figyelt kérdés
Én 15/L vagyok és nagyon szeretek sportolni. De sokan le néznek e miatt és rosszul esik az ilyen :( De most ezt nagyon nem értem. Nektek fiúk bejön az ha egy lány sportól? Mert azon gondolkozom abba hagyom :( hiába szeretem csinálni.

2016. febr. 17. 15:54
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Bejön :) 16/F
2016. febr. 17. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
De csak azért kérdezem mert sok lány le néz azért mert megbámulnak a fiúk
2016. febr. 17. 15:58
 3/13 anonim ***** válasza:

Szard le csak irigyek nehogy abba hagyd légy büszke hogy te más vagy mint ök és mi van akkor ha meg néznek a fiuk hát most ne te legyél mér a hibás mert jol nézel ki 17/L

Max akkor van igazuk ha a viselkedésed nem olyan amilyenek lenni kéne stb de ebbe nem megyek bele szoval szerintem ne hagyd abba a sportott :))

2016. febr. 17. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Szerintem ez fontos a fiúknak. Mármint olyan értelemben mondom, hogy ez semmiképpen sem hátrány, mert a mozgástól formálódik a test, ha nem viszed túlzásban nagyban az egészségedet szolgálja, és levezeti a feszültséget, aminek következtében jobb lesz a kedved, lazaságot ad, és a fiúk szeretik az vidám, laza lányokat. Ráadásul még mozgáskultúrát is ad, és a jó kisugárzáshoz hozzátartozik a szép mozgás is, ha nem görnyedten jász, hanem kihúzod magad, önbizalmat sugároz. Szóval próbáld meg ignorálni, hogy piszkálnak ezért, mert úgyis te jársz jobban. Mind egészségileg, mind vizuálisan jó helyzetbe kerülsz. Ne aggódj. Tudom, hogy milyen amikor piszkálnak, engem is emiatt bántottak sokat, bár én pont a másik véglet voltam, de ez hosszú sztori. Én nagyon örülnék, hogyha elmehetnék sportolni, de sajnos még 1-2 évig nem szabad, mert van egy ideiglenes csontnövekedési rendellenességem, és alig várom, hogy elmehessek jógázni újra, és táncolni. Szóval csak élvezd és ne próbálj nem törődni velük. Irigyek rád, amiért neked nem jelent problémát az, ami nekik igen. 17/L
2016. febr. 17. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
A viselkedésem normális sose viselkedtem úgy mint egy k...a. És büszke vagyok arra, hogy tudok focizni...stb :)
2016. febr. 17. 16:09
 6/13 anonim ***** válasza:

Jaj, azt akarta írni, hogy próbálj nem törődni velük.

Persze, ez gyakori a lányok körében. Valaki népszerű a fiúk körében, mert jól néz ki, az persze hogy irritáló. Mert utálják, hogy nincsenek olyan helyzetben mint te. Egyébként a szemedbe szokták mondani, vagy visszahallod?

2016. febr. 17. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
az jó,a focista fiúk általában pont fszok,én pont nem de nem is focizok :D de nem is akarok mert úgyis megsérülnék folyton meccseken ahogy ezt már tapasztaltam régen mikor néha focizgattam suliban meg itt-ott
2016. febr. 17. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

ugyan :D csak azert neznek le, mwrt irigyelnek, hogy a fiuk kozvetlen felfigyelnek rad ;) ha neked tetszik es a fiuknak is tetszik, akkor ne is torodj a lanyokkal, elvegre ne is torodj veluk, nem erdemelnek annyit, vetelytarsat latnak benned, mert a fiuk kozpontjaban vagy, ea oket nem nezik meg ugy a fiuk. csak ne pakolj ki, es ne is k*urvulj el :)

mondom ha neked fontos, masok veget abba ne hagyd. ;)

2016. febr. 17. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Többször visszahallom
2016. febr. 17. 16:20
 10/13 anonim ***** válasza:
Az emberek hülyék, ezt kell megértened. Amennyi normális van, annyi hülye is. Nekik sokkal könnyebb érzelmileg rávágni, hogy ... vagy, minthogy elismerjék, hogy rohadt irigyek. Én is vagyok néha az, de olyankor bevallom saját magamnak is. Nekik sokkal könnyebb másban meglátni a hibáját, minthogy a saját szemléletükön változtassanak, és mondjuk Ők is elkezdjenek sportolni, hogy az Ő alakjuk is jobb legyen. Sokkal egyszerűbb. Van egy mondás: Amit magadról gondolsz, hozzád tartozik, amit másokról gondolsz, az is hozzád tartozik. Ami mások gondolnak rólad, azzal semmi dolgod nincs. Ebben a helyzetben szerintem fogadd meg ezt.
2016. febr. 17. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!