Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Fiúk, nem nyomi ha egy lány...

Fiúk, nem nyomi ha egy lány focizik?

Figyelt kérdés

Én focizok és tetszik egy fiú és félek hogy nyominak tart mert focizok (a legtöbb lány szerint elég fiús)

17/L



2015. aug. 6. 13:59
 1/9 anonim válasza:
28%
De az ráadásul az egyik legszarabb sport 27/f
2015. aug. 6. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem
2015. aug. 6. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
Nem gáz! Én is focizok és volt egy csapattársam aki lány volt... Senkit nem zavart.. Ha megismeritek egymast őt sem fogja érdekelni
2015. aug. 6. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Szerintem cuki, és legalább csinálsz valamit nem úgy mint a gyökér pics@k.
2015. aug. 6. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 *Glissade* ***** válasza:
A foci nem fiús sport!
2015. aug. 6. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
én utálom a focit, szóval eleve nem értem azt sem, ha bárki focizik... de azt semmiképpen nem tartom cikinek, ha egy ember űzi azt a sportot, amit szeret...
2015. aug. 6. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A!)renaline válasza:
Egyál talán nem ciki én is focizok.Én személy szerint még örülnék is neki ha lenne olyan barátnőm aki focizik!,hisz lenne biztosan közös témánk lenne közös program pl ha család lenne[gyerek(ek)] akkor már van is egy közös nap.
2015. aug. 6. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én is lány vagyok, és ugyan (még) nem focizok, csak nézem, még SOHA SENKITŐL nem hallottam, hogy ez gáz lenne. Nem értem. Egy csomó lány honnan szedi ezt? Az én környezeteben senki nem szólja le a focibolond lányokat, és ez így normális.
2015. aug. 6. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
sokak azt mondják, fiús, pedig nem! én is lány vagyok és focizok!a barátnőim nem is sportolnak!Csak lustiznak!
2015. szept. 17. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!