Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, mik azok a tulajdonság...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, mik azok a tulajdonságok, amik nagyon taszítóak tudnak lenni egy fiú részéről?

Figyelt kérdés
Életkorotokat is írjátok le légyszíves :)
2016. febr. 17. 16:26
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha túl kedves próbál lenni, nem arról van szó, szeretem, ha figyelmes, ez nagyon fontos, de ne vigye túlzásba. Azt sem szeretem, hogyha nyávogósan beszél. Jó persze, ha olyan a hangja, nem tehet róla, de van egy osztálytársam, akitől meghülyülök, mert olyan tenyérbemászó stílusban adja elő magát. És az önostorozás. Ha állandóan azt sulykolja, hogy neki ez meg az úgysem fog sikerülni, mert ilyen meg olyan béna. Ez nagyon kiábrándító. Örülök, hogyha megbízik bennem annyira, hogy megosztja velem a félelmeit, de ne éreztesse magával és velem, hogy totálisan önbizalom hiányos. És a másik véglet, ne gondolja, hogy Ő a világ ura, és bármit megtehet. Azt hiszem a legtöbb esetben az arany középút a megfelelő. 17/L
2016. febr. 17. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha nyumul egy srác
2016. febr. 17. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

13 vagyok.

Ami taszító tud lenni egy fiúban...?

Ha nem figyel oda mikor hozzá beszélek. Vagy ha igen akkor ia csak ,,aha... Persze... Ja... Szerintem is" érted...

Ha pl. Páva gyerek lesz belőle. Vagy ha mindene a külső de egyébként 10 tantárgyból bukásra áll.

Ha hanyagolja a higéniát.(piszkos a körme, büdös a lehellete vagy ő maga stb.)

Ha csak azért bókol és jönne össze valakivel mert 1) jól néz ki 2) csak le akarja fektetni (nem poén. Oszttársam megtette egy lánnyal mielött járni kezdtek)

Ha csak magáról tud beszélni. Nem hagyja hogy befejezzem egy mondatomat.


Szerintem az ilyen alap dolgok...

2016. febr. 17. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Azt hittem hogy nektek lanyoknak, csak akkor visszataszito egy fiu, ha kissebb a farka, mint 190 cm. O.O
2016. febr. 17. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ha nem nyal ki.

Na az taszító.

Annyira, hogy viszlát :D

17

2016. febr. 21. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

1-ápolatlan, de azért ne vmi beképzelt szépfiú legyen aki több időt tölt a tükör előtt mint mi

2-Ha olyan gyáva/szerencsétlen hogy még megszólítani sem mer, de ha pofátlanul nyomul, esetleg túl vakmerő és olyat tesz, ami már tényleg túlzás...na az se jobb

3-ne légy egy nyálas papucs, de azért figyelj oda ránk

4-légy magabiztos, de ne feledd, hogy az egoizmus szar ügy

5-ne erőltesd a dolgokat, légy önmagad

Nem kell megfelelni!!

13 nap híján 16

2016. márc. 3. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Külső: ha ápolatlan, igénytelen

Belső: Nagyképű, fölényeskedő, nem ért a szép szóból, buta, motiválatlan, destruktív, szófosó. Persze nem baj, ha jókat tudunk beszélgetni, de ha állandóan csak ő hányja a szavakat, ráadásul ugyanazt, csak átfogalmazva, attól megőrülök.

2016. máj. 12. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!